Home Активированная Активатори води

Активатори води

Активатори води Давно відомо, що молекула води має властивість запам’ятовувати все, що відбувається навколо – слова, емоції, жанр звучної музики, і відображати всі зміни своєї кристалічної решітки. Різні активатори надають рідини нові властивості, покращуючи її оздоровчі функції.

Поняття активатора

Активатори водиБудь-яка речовина, що вносить зміни до властивості рідини, незалежно від того електроактіватор це, або речовина природного походження – впливає на водний склад і її кристалічну решітку. Практично всі активатори роблять воду легкозасвоюваній і наділяють її цілющими властивостями.

Різновиди активаторів для води

Аквадиск — декантер. Він здатний за годину виробляти до 4 літрів води, виконуючи завдання по її структурування. Аквадиски підрозділяють на потокові та статичні. Потоковий аквадиск здатний активувати за годину до 50 кубічних метрів води, працює без електрики, не вимагає заміни картриджів і по гарантії строк його роботи становить 2 роки.

Аквадиск включає в себе керамічне кільце, п’єзокерамічні підсилюють пластини, магніт і мідну напрямну. Так само в його конструкцію входить модулятор магнітних хвиль. Вся конструкція укладена в корпус, виготовлений з дерева не смоляних порід. Його дія заснована на принципі наведення індукції магнітним полем і розташування молекул кристалічної решітки у вигляді сот. Активовану таким чином воду краще засвоює організм, у ній зростає вміст кисню зменшується кількість бактерій. Таким же чином аквадиск активує та інші харчові рідини, такі як вино, соки, коньяк і т. д. На даний метод є патент. В ході численних досліджень була неодноразово доведена його ефективність.

Для приготування «живої» або «мертвої» води необхідно скористатися побутовим электроактиватором,який здатний за 10-40 хвилин перетворити 2 літри водопровідної води в активовану.

Активатори для води і їх принцип

Активатори водиЙого дія заснована на тому, що кислотність звичайної води, як правило, більше 6, але якщо через електроди знаходяться в одній ємності пропустити постійний струм, катод притягне до себе позитивні іони, а анод у свою чергу негативні. Позитивно заряджену воду використовують для прийому в їжу, поливання, миття і т. д. Вода ж з негативними іонами є антисептиком. Якщо ви хочете отримати найбільш підходящу кислотність води для різних цілей – електричний активатор – саме вірне рішення. Ще одним плюсом є те, що в процесі електролізу гине більшість шкідливих мікроорганізмів. Відмінність у складі та вплив на організм «живої» і «мертвої» води доведено вченими.

До природних активаторам можна віднести гірський кварц, аргіліт і шунгіт.

Сприятливе дію, що чинять на воду мінерали відомо вже давно. Вони віддають воді свою енергію, покращує її структуру. Даний варіант найбільш дешевий.

Існують так само мембранні фільтри. До них відноситься Нерокс. Він працює за запатентованому трековому способом. Принцип його дії схожий на дію клітинної мембрани, яка затримує шкідливі речовини, бактерії, радіонукліди тощо Основним її плюсом є екологічна чистота. Його необхідно лише промивати час від часу. Він здатний очистити за добу 35 літрів рідини і його ресурс становить 6 кубічних метрів води.

Наступний різновид – структатор-магнитотрон. Він за допомогою магнітних полів впорядковує молекулярну решітку не тільки у воді, але і в інших рідинах, а так само всілякі креми і пасти. Для того щоб приступити до активації – просто поставте на робочу поверхню магнитотрона рідина або сипуча речовина буквально на кілька хвилин.

Потрапляючи в магнітне поле молекули води самі структуруються. Таке ж явище спостерігається і в твердих речовинах. Після такої обробки у рідин, насіння, харчових продуктів поліпшуються їх властивості, а, відповідно і ціна.

Дистилятори об’ємом 4 літри дуже економічні, працюють від мережі змінного струму і здатні виробляти за годину по 1 літру дистиляту. Застосовуються для лабораторних потреб, автомобільній галузі і т. д.

Де і як використовується шунгіт

Особливою речовиною природного походження є шунгіт. Його походження незвично, так само як і будова вуглецю, який входить до його складу. Особливі властивості пов’язуються науковцями з його особливою будовою. У породі утворюється матриця в основі, якої шунгітовий вуглець, в цій матриці розподілені дисперсні силікати, що мають середні розміри. Існує два фактори, що визначають властивості шунгита, це властивості шунгитового вуглецю і структура породи при взаємодіях силікату і вуглецю.

Найбільше родовище шунгита – Зажогинское родовище. Його мінеральний склад включає наступні складові: вуглець (30), кварц (45), слюди, хлориди (20), сульфіти (3).

Якщо настояти воду на шунгіті, то вона набуде загальнозміцнюючу дію на організм, допоможе при різних алергічних реакціях, проблеми з волоссям, а так само при порушеннях травлення і шлунково-кишкових інфекціях.Список захворювань, при яких корисно використовувати шунгіт і приготовану з його допомогою воду дуже великий: анемія, алергія, астма, гастрит, диспепсія, захворювання нирок і печінки, діабет, хвороби жовчного міхура, ослаблений імунітет, хвороби підшлункової залози, простудні захворювання, серцево-судинні захворювання, холецистит, синдром хронічної втоми.

Антигістамінний ефект – ось що є яскравим прикладом, що показує дію води, настояної на шунгіті. Доведено, що якщо пити таку настоянку, то кількість гістаміну в крові зменшується в кілька разів.

Якщо ви будете вмиватися шунгітової водою кожен день, то ваша шкіра придбає еластичність, розгладяться зморшки. Процедура не складна, але якщо її робити постійно, то про лущення і почервоніння, а так само про запаленнях і вугрової висипки ви зможете забути. Кращим засобом від лупи і випадання волосся є постійне використання настояної на шунгіті води при митті волосся.

Приготувати шунгитову воду ви можете дуже легко. Промийте в холодній воді шунгітовие камені і покладіть їх у скляну або емальовану ємність і налийте води з-під крана. Через дві доби ви отримаєте готову до застосування воду. Її залишилося лише акуратно перелити в чистий посуд, залишивши на дні невеликий шар рідини. Профільтрувавши таку воду через марлю, ви позбудетеся від забруднюючих домішок.

Шунгіт не викликає побічної дії, так що сміливо використовуйте його, це набагато зручніше, ніж використовувати саморобний пристрій і небезпечні електроди під напругою. В магазинах товарів для здоров’я можна купити шунгіт за низькою ціною, деякі відпочиваючі привозять шунгіт з гір. Вибираючи шунгіт, уважно оглядайте матеріал, деякі продавці підсовують аналоги типу шунгизита, схожого тільки за зовнішніми показниками.

Електропровідність це головне якість, що відрізняє шунгіт від подделочных каменів. Візьміть батарейку і дроти, з’єднайте кишеньковий ліхтарик через провідники з батарейкою, якщо лампочка не спалахнула, то перед вами не шунгіт.

Активатор і керамічні склянки

Активатори водиНайвідоміший активатор, який використовується для побутових потреб серед електричних – це Мелеста. Вода з загальною мінералізацією 200-250 мг/л ідеальна для приладу, вище мінералізація провокує посилені взаємодії з хімічними сполуками. Період активації займає не більше 10 хвилин. Вода після активатора проходить додаткове очищення від продуктів електролізу. Великі опади проганяються через фільтр або вугільний фильтратор в глечику.

На російському ринку популярний активатор Верба, що відповідає важливим вимогам та функціональності, а так само сучасного дизайну. Це єдиний прилад, де встановлений таймер механічного відключення, що робить активатор безпечним і зручним. Активатор Верба має два електроди і покритий рідкоземельних металом з розряду платинових.В основі металевих частин застосовується харчова сталь. Після процесу електролізу прилад вимикається автоматично. По закінченню процесу надходить характерний сигнал. Активатори збираються вручну, електроліз триває від п’яти до двадцяти п’яти хвилин. Смола і срібло знижують негативний заряд активованої води, а значить, знижується біологічна активність води. Чиста вода після активації має унікальні властивості, які не можна порівняти ні з чим. Спеціальні аналізатори здатні перевірити, наскільки заряджена вода.

Електроди поділяються на катод і анод, анод стійкий до будь-яких середовищ і представлений в чорному кольорі, катод ж зроблений з нержавіючої сталі і виконаний у світлому тоні. У кожному активаторі є електроди, які не руйнуються і стійкі до хімічних елементів. Електричний активатор АП готує живу і мертву воду, корисну для здоров’я. Жива активована вода використовується для травлення, підняття апетиту і поліпшення обмінних процесів. Активатор Ptv – A готує воду для загоєння гнійників, промивання фурункулів і протирання пролежнів.

Основною частиною активатора АП є керамічний склянку, він виконаний за принципом виготовлення керамічного посуду. Якщо сталася псування або втрата, то склянка можна придбати окремо від активатора. Керамічний стакан для активатора може бути круглим або квадратним. Заміна склянки потрібно в наступних випадках:

— потрібно запасний стакан;

— склянка з комплекту розбився;

— проходить акцій і стакани дешеві;

— старий склянку прийшов в непридатність.

Керамічний склянку зарекомендував себе з хорошої сторони як надійне виріб при роботі з живою і мертвою водою. Скоро надійдуть у виробництво склянки Мелеста від уфімського виробництва. Стакан знаходиться в складному подання – півсфері. У продажу склянку називають склянку электроактиватора керамічний.

Активатори NORMAQUA

Це серія побутових розчинників, які відносяться до екологічних пристроїв і споживають малі ресурси, в роботі не намагнічуються і не потребують сервісного обслуговування. Термін експлуатації більше 25 років, що більш виграшний варіант, ніж саморобний апарат, де прикріплені саморобні електроди. Технологія пьезокерамического пристрою унікальна і на ринку з’явилася порівняно недавно. Кращий засіб очищення води, що допомагає зберегти свої фінанси. Технологічний процес в активаторі відмінний від інших очисних пристроїв. При взаємодії молекул з активатором відбуваються коливальні рухи і активну протидію. Структура води стає кластерної, такою, яка потрібна живим організмам. Структурована Вода, відбувається процес кавітації, коли вода з рідини переходить в пароподібний. В активаторі не відбуваються вихрові хвилі, він досить спокійно працює.

Популярність активаторів в світі

У сучасному світі неможливо без активатора, вода неякісна і потребує ретельного очищення. Вода застосовується в побуті для всього від приготування їжі до миття посуду. Головна функція активатора – зробити воду придатною для пиття.

Групи активаторів:

— із застосуванням хімії (реагентний);

— робота за рахунок фізичних процесів (безреагентної);

— мембранні, висока очищення, пом’якшувачі води.

Популярність активованої води зростає на очах, особливо в профілактичних і лікувальних цілях.

Побутовий активатор для біологічної активації коштує від 1500 і може досягати 40 тис. рублів. Правильне використання активатора дозволяє користуватися ним довго, незалежно від вартості. Оздоровча вода виходить при комбінації фільтрації та активації. Економічний варіант це саморобні електроди, а серед магазинних варіантів оптимальним буде Мелеста. Купивши вподобаний варіант активатора обов’язково треба ознайомитися з інструкцією з використання пристрою.