Home Фильтры для воды Чи ефективний фільтр Фибос?

Чи ефективний фільтр Фибос?

Чи ефективний фільтр Фибос?Сьогодні ми розглянемо фільтр під назвою Фибос або, як його ще називають у народі, фільтр Фобос.

Даний фільтр призначений для видалення з води механічних з’єднань і хімічних елементів. Принцип роботи фільтра ґрунтується на пропущенні води крізь спеціальні нанонити, які забезпечують чистоту води на виході.

Зовні фільтр дуже схожий на механічні фільтри для очищення води, які встановлюються сіткові фільтри. Це невелика металева конструкція з вентилем внизу. Варто також відзначити, що особливістю даного фільтра є відсутність системи зворотного промивання. Така особливість дозволяє гарантувати чистоту води навіть при забрудненні фільтра, і запобігти забруднення води під час зворотного промивання.

Обслуговування фільтра полягає в тому, щоб вчасно необхідно очищати накопичилися в нижньому вентилі домішки і промивати фільтр. Чим частіше ви будете робити цю процедуру, тим чистіше воду ви отримаєте з фільтра.

Фільтр Фибос не потребує заміни фільтруючих елементів, і це є його незаперечною перевагою. Вам необхідно всього лише витратити гроші на покупку фільтра, і далі витрат не буде. Також завдяки цій особливості можна з допомогою фільтра очищати воду не тільки для пиття, а для побутових потреб. Це допоможе захистити побутові прилади від поломок.

Фільтр Фибос працює не тільки над очищенням води, а й над її окислювально-відновними властивостями. Даний фільтр може впоратися з очищенням води від бактерій, проте для цього необхідно купувати фільтр, до складу засипки якого входить домішка очищення іонами срібла. Однак у стандартній комплектації фільтру під силу зробити ультратонку очищення води і цього вже достатньо.

Чи ефективний фільтр Фибос?Де можна використовувати фільтр?

Фільтр Фибос можна використовувати для попереднього очищення води або в якості основного фільтра. Незважаючи на невеликі розміри, цей фільтр може виробляти два етапи очистки. Завдяки тому, що конструкція виконана з металу, фільтр можна використовувати для гарячої і холодної води. За хвилину використання такого фільтра можна отримати до 17 літрів води. Фільтру не вимагається високий тиск для роботи.

Такий фільтр підійде для установки в квартирі або приватному будинку. Він не вимагає особливих умов і легко монтується у водопровідну мережу.

Чи ефективний фільтр Фибос?Чи варто купувати фільтр Фибос?

Відгуки користувачів щодо цього фільтра досить неоднозначні. Одні стверджують, що даний фільтр не в змозі впоратися з поставленими перед ним завданнями. Тобто заявлені виробником характеристики не відповідає дійсності. Деякі користувачі проводили аналіз води до покупки фільтра і після неї, і аналіз показував абсолютно ідентичний склад води.

Також у користувачів виникають претензії до продавцям таких фільтрів, оскільки вони обіцяють повернути гроші, якщо товар вас не влаштує, однак на скарги не реагують.

Також деякі користувачі негативно відгукуються про фільтруючих можливості даного фільтра. Мало того що фільтр не дозволяють отримати воду бажаного якості та ступеня очищення, яка була вказана виробником, так він ще і може підфарбовувати воду або додавати в неї якісь забруднення.

Проте деякі користувачі навіть дуже добре говорять про це фільтрі. Зокрема їх радує відсутність необхідності замінювати картриджі. Люди відзначають високу якість рідини, отриманої за допомогою цього фільтра.

Дивитися відео фільм «Фільтр Фобос»: