Home Фильтры для воды Фільтр Джерельце

Фільтр Джерельце

Фільтр ДжерельцеВ радянські часи кожен намагався придбати собі фільтр джерельце, який укомплектовывался додатковим патроном в якості фільтруючого елемента. Його називали народним фільтром, він був дуже дешевим, що власне і згубило фільтри джерельце. Найбільш ненадійними складовими фільтра були насадка на кран і шланг подачі води, вони дуже швидко ламалися.

Популярний у минулі часи фільтр джерельце

Фільтр ДжерельцеФільтраційний процес передбачає, щоб вода йшла по системі зверху вниз, а в джерельці вона йшла задом наперед знизу вгору, немов для зворотного промивання. Ефективна робота активованого вугілля робила фільтри затребуваними. Він повністю видаляв хлор, його сполуки та органічні речовини, в тому числі і віруси.

Якщо Ви ще не викинули настільки популярний фільтр джерельце, то не поспішайте з цією справою. В його складової знаходиться одинадцять елементів. Для надійності роботи поміняйте з’єднувальний шланг на більш новий, який використовується в сучасності. Там, де потрібні з’єднання, пристосуйте хомутовое з’єднання. Щоб Джерело не підводив потрібно замінити прокладку між корпусом і патроном, тим самим вода більше не буде капати, що викликає роздратування. Модернізований прилад прослужить ще довгий час і буде радувати своїх господарів. Фільтр зручний тим, що з нього можна висипати вугілля і засипати новий, після чого акуратно патрон збирається і приєднується до родничку. Вода буде фільтруватися тоненькою цівкою, і чим струмінь тонше, тим краще. Для радянських часів, коли не було стільки різних виробників, цей фільтр був простим пристроєм, недорогим і дуже ефективним.

Фільтри джерельце для фільтрації води

При регулярній регенерації активоване вугілля веде себе дуже продуктивно і ефективно очищає воду. Серед інших побутових фільтрів він відрізняється нестабільними характеристиками та малим терміном служби. Фільтр працює за системою очищення одноступеневою і здатний видалити всі бруду і хімічні сполуки безповоротно. З часом ресурсність картриджа знижується, це нагадує роботу фільтрів-глечиків. Коли пори почнуть забиватися буде потрібно заміна сорбенту. Хоч напрямок потоку води і відноситься до недоліку, але використовувати його зручно і просто. Режим фільтрування запускається при малому потоці і низької продуктивності.

Відкриваючи кран на пару хвилин відбувається промивання сорбенту і фільтра в цілому. Після промивання знову поставте тоненьку цівку. Усунувши всі недоліки протікає пристрою, вийде якісний і надійний фільтр. Ресурсність фільтра нижче будь-якого іншого і навіть простих таблеток активованого вугілля. Очищення коливається в межах 80-85%, коли сучасний фільтруючий прилад вже очищає до 97%, а обратноосмотические системи до 99.9%. Якщо подивитися на співвідношення ціна і ефективність, то сміливо назвемо пристрій чемпіоном.

Заміна вугілля період цвітіння води потрібно раз в два місяці, взимку достатньої однієї заміни. У багатьох фільтруючі прилади залишилися ще з давніх часів, і не доведеться купувати нові. З його допомогою в домашніх умовах можна отримувати чисту питну воду. Пристрій дає кожній клітинці енергію, насичує її корисними речовинами і дає заряд здоров’я. Механічні домішки затримуються в повному складі, видаляється колір і каламутність. Вода буде повністю відповідати стандартам якості, які пред’являються до питної води. Тепер H2O придатна для пиття і приготування їжі без шкоди для здоров’я. Пристрій використовується в будинках, котеджах і в будь-яких інших установах.