Home Фильтры для воды Фільтр ФС

Фільтр ФС

Фільтр ФСВ очисній системі існує стільки різних популярних пристроїв для очищення води, що компанія «СоюзИнтеллект» не настільки сильно звучить, як інші більш рекламні фірми. Серед методик і різноманіття конструкцій фільтри фс займають не останні позиції. Привабливі пристрої не мають змінних картриджів і це самий важливий плюс, який може переважити чашу терезів вибору. Фільтр фс можна сміливо називати механічним фільтром, який завдяки своїй конструкції і вбудованого елементу відмінно справляється з домішками, маючи при цьому ряд додаткових функцій.

Фільтр ФСЯкщо взяти всі пристрої, то вони діляться на великі групи по очисної здатності і лідируючі позиції займають обратноосмотические фільтри. Вони не можуть відразу працювати з механічними фільтрами, так як доведеться дуже часто замінювати картриджі, так і мембрана може швидко прийти в непридатність. Хоч пристрій і примхлива, дороге, зворотний осмос впорається практично з будь брудом від солей жорсткості до важких металів.

Чим відрізняється фільтр фс від інших очисних пристроїв

Фільтр фс по конструкції дуже сильно відрізняється, вона проста і зручна для підключення. Характеристики пристрою настільки приваблюють, що рука вже тягнеться за грошима, щоб купити очищувач для свого водопроводу. А що ж знаходиться в механізмі пристрою? Чому його робота якісна? Крім того, що для фільтра не потрібні змінні картриджі, його ще не доведеться часто обслуговувати. Достатньо раз в два тижні очищати зливний канал, відкриваючи краник. З’єднувальними елементами пристрій приєднується до водопровідної мережі, використовується стандартна різьблення. Очищення від механічних забруднень надтонке і проходить процес якісно.

За поданням виробника пристрій повинен очищати частинки до одного мікрона. В даному випадку не відбувається моментального засмічення, фільтр продовжує працювати в штатному режимі. Про продуктивності можна говорити як про фантастичною, вона доходить до 300 л/ год (квартирний варіант). Деталі пристрою покриваються сріблення, завдяки чому відбувається знежирення. Всередину пристрою встановлюється магнітна капсула, в якій знаходиться кварцовий пісок і бурштин. Виходить з допомогою цієї капсулки структурована вода, її ОВП негативний і підходить для клітини живого організму.

До найважливішого переважно відноситься чотириступінчаста очисна система. Механічна очистка як в будь-якому іншому пристрої, але замість сіточки в ньому знаходиться намотана сталевий дріт різного діаметру, в залежності від призначення пристрою. По витках вода очищається від великих часток. Дріт пружна і постійно переходять перепади тиску, що не дає витків забиватися. Всередині під впливом магніту відбувається подальше очищення. Кінцевий етап структурування не менш важливий, але багато хто вважає його сумнівним наворотів, придуманим виробником.