Home Фильтры для воды Фільтр душовою

Фільтр душовою

Фільтр душовою Фільтр душовоюВсе більше людей сьогодні намагаються купувати для очищення води фільтри. Побутові пристрої очищають воду і роблять її безпечною для пиття, для харчових цілей і для тіла людини. Це не єдині очисники, великою популярністю стали користуватися душові фільтри. Про них не кожен знає. Тому найчастіше проблема надлишкового хлору у ванній кімнаті вважається не вирішується. Воду, якою миються, теж слід очищати, для цього передбачені компактні і зручні в монтажі установки. Якщо для позбавлення жорсткості і домішок можна купити фільтр будь-якого виробника від глечика, до зворотньоосмотичних систем, то в душ ставиться виключно спеціальний фільтр лійка або насадка.

Що таке душові фільтри?

— перша модель – це душова лійка, в ній розташовується спеціальний фільтруючий вкладиш. Фільтр душовою надівається на шланг і замінює стаціонарну лійку, при цьому швидкість потоку води залишається колишньою. При митті не відчувається ніяких незручностей.

— другий пристрій – циліндр з вбудованим фільтром, який встановлюється між шлангом і лійкою і нічим не заважає. До будь-якого циліндру можна вибрати картридж, знайти його вільно в спеціальних магазинах.

Навіщо потрібен фільтр душовою?

Щодня в сім’ї хоч хтось миється, а то і всі члени сім’ї. Вплив неякісної води на шкіру, згубно позначається на ній. А що робити, якщо у воді величезна кількість шкідливих домішок? Що робити, якщо шкіра піддається свербіння і алергічних висипань? Фільтр душовою купують ті, хто вже відчув на собі неприємні відчуття і не знає, як від них позбутися. Головну функцію, яку виконує фільтр для душу – це видалення хлору, якого у воді дуже багато. Хлор викликає неприємні реакції не тільки на шкірі, але і в дихальному апараті, руйнує волосяні цибулини, волосся втрачають блиск і колір. Вартість пристроїв недорога і дозволити таку лійку або насадку зможе кожна сім’я. Процедура миття стане комфортною і приємною.

Кожна або душова кабінка вимагає встановлення системи очищення. З центрального водопостачання йде така брудна вода, що щомісяця засмічуються сантехнічні прилади, а вартість їх в рази більше, ніж встановити фільтр. Якісний фільтр в першу чергу очищає від механічних грязей і не дає надходити до сантехніці солей жорсткості, заліза і твердим частинкам. Навіть недорогий фільтр має великий термін служби, тим самим продовжується термін служби ванн, кабінок і піддонів.

Фільтруючі пристрої для душу

Найпростішим приладом вважається барьеровский фільтр, його підключають до лійці і його продуктивність до 10 літрів за хвилину. Після 7 тисяч літрів касета змінюється. Як сорбирующего речовини береться кокосове активоване вугілля і КDF. Простий прилад очищає важкі метали, іржу, хлор, органічні сполуки.

Ефективний для ванної кімнати аквафор вікінг міні, його можна встановити як магістральний, після змішувача і як фільтр-лійку. Ресурсність витрачається і не доведеться займатися врізкою в водопровідну систему. У фільтрі крім активованого вугілля знаходиться вуглецеве волокно. Вода очищається від усіляких домішок, піску, важких металів і органіки.

Пристрої Гейзер із серії «Тайфун» вважаються магістральними та можуть працювати не лише душ, але і на всю квартиру. Високоякісний корпус виготовлений з нержавіючої сталі, а значить, навіть високі температури не страшні пристрою. На стіну кріплять на кронштейн, внизу є спеціальний зливний пристрій. З’єднання насадки стандартні, в комплектацію можуть входити перехідники.