Home Фильтры для воды Фільтри Аквафор: види картриджів і особливості їх вибору

Фільтри Аквафор: види картриджів і особливості їх вибору

Фільтри Аквафор: види картриджів і особливості їх виборуНа сьогоднішній день людство вже не потребує поясненні того, чому краще вживати очищену воду. Актуальним є питання: який же вибрати фільтр? Понад 15 мільйонів людей з 35 різних країн віддали перевагу продукцію компанії Аквафор. Давайте краще розберемося, чим же приваблюють ці фільтри така велика кількість людей.

Чим займається компанія Аквафор?

Спеціалізація компанії «Аквафор» — розробка і виробництво сорбентів і фільтрів для води. Якщо говорити про види фільтрів, то три найбільш затребуваних товару це: фільтри на кран і під мийку, глечики фільтри і передфільтри. Поговоримо про кожного окремо і почнемо з фільтрів-глечиків.

Очищувач цього виду є найбільш підходящим, займає мало місця пристроєм в будь-якому будинку. Глечик розрахований найчастіше на обсяг від 2,5 до 4 л води. У деяких фільтрах є спеціальні картриджі ефективно пом’якшують воду.

Далі розглянемо фільтри на кран і під мийку. Такого роду системи встановлюють на кухні, де вода використовується для приготування їжі. Ці фільтри відрізняються між собою найчастіше по швидкості і методикою очищення.

І нарешті, передфільтри. Це найбільш громіздка система, так як очищає вона абсолютно всю воду, яка потрапляє в квартири, котеджі, офіси. Передфільтри є певною мірою обережності для забезпечення довгої служби побутової техніки: пральна машина, чайник і т. д. Але є одне але: якщо ви маєте намір вживати цю воду, то потрібно також використовувати фільтри тонкого очищення, такі як фільтри-глечики.

Оскільки вода в нашій місцевості має ряд проблем, фахівці грамотно підійшли до вирішення даної задачі і придумали різні змінні модулі, які:

  • глибоко очищають воду і наповнюють її мінералами;
  • захищають від різних бактерій;
  • проводять очищення води від вапна і тим самим пом’якшують її;
  • рятують воду від хлору;
  • виробляють процес мінералізації.

Фільтри Аквафор: види картриджів і особливості їх виборуЯкий картридж вибрати?

Для того щоб зрозуміти який саме фільтр підійде вам необхідно подивитися на нинішній стан вашого чайника. Порада: якщо в ньому постійно утворюється накип, то першим ділом варто придбати картридж для пом’якшення води.

Особливим попитом картриджі і фільтри для води користуються навесні. «Чому навесні?» запитаєте ви, а все тому, що в цей час відбувається процес активного танення. Фахівці радять купувати в такий період картриджі з сильнодіючим антибактеріальним ефектом. Людям, які проживають у місцевості, де дуже сильно хлорують воду, бажано придбати картриджі, які вловлюють хлор.

Як ви вже зрозуміли, продукція цієї компанії є якісною і затребуваною на ринку збуту. Компанія досягла таких великих успіхів не відразу. Капітальні фінансові вкладення і маркетинг зробили свою справу. На даний момент у Аквафор самий широкий і різноманітний асортимент фільтрів-глечиків. На інші види фільтрів і кількість їх продажу теж не скаржаться. Але, як і на будь-якому «поле бою», у цієї команди є хороші і сильні конкуренти. Давайте ж розглянемо і порівняємо Аквафор з такими компаніями як Бар’єр і Гейзер.

Фільтри Аквафор: види картриджів і особливості їх виборуЩо пропонує компанія Бар’єр?

Така марка як Бар’єр не поспішає «пасти задніх». Дуже багато покупців часто не знають, глечик якої саме марки вибрати, поки мова не заходить про Бар’єрі. Саме за кількістю куплених фільтрів-глечиків бренд цієї продукції дуже часто бере верх над Аквафор. Адже дана ситуація відбувається тільки за загальнодоступності і місткості пристроїв для фільтрації води фірми Бар’єр.

Ніж популярна продукція компанії Гейзер?

Ця фірма використовує свої власні розробки з виробництва фільтрів. Так, наприклад, для проточної води розробники представляють технологію «відновлення» сорбенту. Кажучи простими словами, фільтр не потребує постійної заміни сорбенту, головне – вчасно надати технічне обслуговування. Фільтри цієї компанії продаються не в таких великих кількостях, як продукція Аквафор або Бар’єр, але все це пов’язано тільки з тим, що товару вище названих фірм на ринок потрапляє більше.

Дивитися відео фільм «Фільтр Аквафор види»: