Home Фильтры для воды Очищення води, фільтри Аквафор

Очищення води, фільтри Аквафор

Очищення води, фільтри АквафорОчисники води від виробника «аквафор» розроблені для споживача з урахуванням всіх способів очищення рідини російських брудних вод, які потрапляють у водопровід. Щоб безпечно вживати воду вимагається гарантія якісного очищення від металів та інших домішок з допомогою фільтра. Очищення води буває не тільки в різних пристроях, але і в приладах з неоднаковими технічними характеристиками. До вибору водоочисника «Аквафор» споживач підходить з певними вимогами. У кожного фільтра принцип роботи простий.

Аквафор для очищення води представлений наступними типами:

— очищувач насадка на кран;

— домашній глечик зі змінними картриджами;

— система «аквафор» очищення з краном для питної води;

— системи зворотнього осмосу;

— фільтри попереднього очищення;

— очищення води в приватних будинках і котеджах.

Поняття питна вода або очищення води, фільтри Аквафор

Питною водою називається вода, яку людина вживає для пиття і використовується в приготуванні їжі. Вона відповідає всім вимогам якості: не має кольору, смаку та запаху. Критерії якісної H2O визначені співтовариством Європи і прийняті в кожній країні. Санпін у нашій країні діє з 2002 року і цим вимогам вода повинна строго відповідати. В організм людини потрапляє вода з вітамінами, мінералами і іншими елементами, а вона виводить з організму токсини і відпрацьовані відходи. Вода важлива для процесу терморегуляції та дихального процесу. Щоб організм нормально працював, йому потрібно приблизно 1.5 літра H2O на добу. Вода потрібна організму, без неї не буде життя на Землі, але це не основний фактор захворювань. Забруднена вода небезпечна, в ній безліч мікроорганізмів збудників холери, гастрологічних захворювань, дизентерії та інших. Вода буває і хімічної забрудненої, наслідки для організму після вживання такої води настають і протягом декількох років. Смачна H2O п’ється приємно, з її допомогою організм буде в нормі.

Імпортні і вітчизняні пристрої

В першу чергу зверніть увагу на очищення, чим краще фільтрація, тим якісніше вода, безперечно магнітні активатори кращі, але аквафор ні з чим непорівнянний. Не варто думати, що імпортний фільтр краще, російські фільтри за деякими характеристиками перевершують магнітні. Зарубіжні фільтри приділяють надмірну увагу красу зовнішнього вигляду, а не функціональності. Мембранні та магнітні очисники H2O представляють новітні розробки наукової діяльності.

Відмінності Аквафоров від аналогічних виробників

У фільтрах «аквафор» є унікальне іонообмінне волокно під назвою «аквален», запатентований в Росії і в США. Багато фірм виробляють магнітні та мембранні фільтри, системи очищення з допомогою комплексу різних фільтрів. Аквафор розробляє на базі лабораторії унікальні сорбенти, які очищають воду дуже ретельно. Волокно видаляє домішки, метали, зайвий запах хлору, бактерії і мікроорганізми.

Очищення фільтрами Аквафор бактерій

Очищення води, фільтри АквафорУ боротьбі з бактеріями домашні фільтри важливі, з їх допомогою очищення стає ефективною і не доведеться використовувати магнітні і мембранні системи. Експерименти показали, що не потрібно хімічного очищення від бактерій, сорбированное срібло відмінно впорається з завданням. З допомогою срібла на грам сорбенту потрапляє більше десяти тисяч бактерій, де вони лікуються і не розмножуються. Найкращим фільтром стає в даному випадку Аквафор В300. Якщо достатньо настільного пристосування, візьміть домашній глечик, який періодично можна просто промити і користуватися далі.

Якісні фільтри для води

Використовуючи магнітні пристосування, ми отримуємо ще і корисну воду, мембранні системи зручні і рідше вимагають заміни расходников. Робота активованого вугілля відрізняється від хімічного очищення і абсолютно нешкідлива для організму. Фільтри зворотного осмосу води популярнішим, ніж магнітні, вода проходить через мембранні волокна і не пропускає шкідливих домішок. З допомогою мембранної структури домішки зупиняються мембраною і змиваються в каналізацію.

Очисники води серії Кристал використовувати дуже зручно, заміна картриджа проста, не потрібні додаткові інструменти. Модуль открепляется з корпусом, не стосується забруднень. Магнітний фільтр встановлюється в систему водопроводу і рятує від накипу, це його головна перевага. Тут же ефект зовсім інший, і чому кажуть, що існує дуже багато фільтрів, які відповідають різним вимогам. Який би ви не взяли для будинку фільтруючий прилад, доведеться міняти картриджі. Якщо ресурс його закінчується, то він для H2O стає марним.