Home Фильтры для воды Шунгіт фільтри для води

Шунгіт фільтри для води

Шунгіт фільтри для водиНапевно, кожна людина хоч і не стикався, н обов’язково чув про очищення води з допомогою шунгита. Шунгіт дуже якісно очищає рідина від численних шкідливих речовин, в тому числі і органічних, бактеріям та мікроорганізмам більше не буде місця в чистій питній воді. У воді фулерени стають каталізаторами, вони окислюють активні сполуки хімічних реакцій. Зараз шунгіт є фільтратом і входить в шунгітовий фільтр для води. Мінерал у водному фільтрі відіграє роль головного сорбенту, який поглинає важкі метали, ацетон, хлор та інші домішки. Властивості природного елемента досліджувалися в МДУ і Військової Медичної Академії, де вчені прийшли до висновку, що вільні радикали виводить шунгіт, фільтри для води рекомендується комплектувати з активованим вугіллям. У воду він виділяє відсутні елементи , цим коригується водний склад.

Домашні шунгітовие фільтри для води

Якщо під рукою немає спеціального фільтра для води, то можна скористатися простим шунгитовым мінеральних каменем. Воду профільтруйте пристроєм грубої очистки, яку наливають в емальований або скляний, в яку заздалегідь покладіть підготовлену і очищену від пилу породу шунгіт, фільтр для води, таким чином, вийде відмінний. Розмір розраховується приблизно 100 гр. на літр води. Вода буде наділена антибактеріальними властивостями і буде зберігати їх протягом 2-3 днів. Приготовану зливайте воду в скляний балон і можна знову заливати камінь. Рідина може бути чорною, але в цьому немає нічого страшного, так як осад швидко осяде на дно. Деякі люди, у яких є власні колодязі, опускають шунгітовий камінь на дно, щоб вода наділялася активними речовинами і очищалася від бактеріальних речовин.

Мінерал шунгіт фільтри для води на його основі

Шунгіт фільтри для водиФільтруючий пристрій звільняє рідина від нафтових продуктів, пестицидів, металів та їх сполук. Шунгітовие фільтри для води стали з’являтися на ринку водяній індустрії з 1990 року, коли активно проводилися дослідження впливу води на людський організм. Шунгітовий фільтр для води повністю очищає воду від яєць гельмінтів, справляється з запахами, огидним смаком і каламутністю. Мінерал видаляє механічні домішки і колоїдне залізо. H2O стає насиченою солями кальцію і магнію, вода знезаражується і не доводиться застосовувати хлор і ультрафіолет. Вже науково доведено, що в країнах, де воду сильно хлорують сорбент одного активованого вугілля застосовувати не можна. Якщо у воду виділяється пил активованого вугілля, то висока ймовірність, що при кип’ятінні утворюється діоксин. Це страшна отрута, яка діє на генетичному рівні. Навіть одна молекула викликає ракові захворювання. Якщо застосовується шунгіт, то отримати цю речовину неможливо.

Унікальний шунгіт фільтр для води

Шунгітовий фільтр довговічний, якщо він працює від завантажувальної засипки, то його достатньо один раз за рік промити оцтовою кислотою або содовою водою і пристрій буде готовий до використання. Після промивання мінерал не втратить своїх якостей. Навісні фільтри знаходяться в поліетиленовому корпусі. Мінеральний фільтр необхідний для отримання питної води для всієї родини. Корпус встановлюється поряд з водопроводом на кронштейн і виконаний з поліетилену для харчового призначення. Як сорбирующего речовини може бути і цеоліт, який у складі з шунгита відмінно працює. Ресурсність води становить близько 5000 літрів. Пристрій буде важити приблизно 3 кг, продуктивністю 0.5-1.0 л/хв.

Якщо розглядати різні фільтри з річним ресурсом, то шунгітовие будуть найдешевшими. Мінеральні речовини володіють лікувальними властивостями. Якщо у дитини або дорослого з’явилася схильність до алергічних висипань, то шунгитовая вода буде цілющою і корисною. Кожні три роки рекомендується мінерали замінювати. Настільні варіанти працюють по тому ж самому принципу і з тими ж сорбентами. Продуктивність фільтра від 0.5-1.5 л/хв, а вага трохи більше чотирьох кілограм.

При контактуванні води і мінералу виходить мінерально-водний розчин, його цілющі властивості, можна сказати, що готовий лікарський засіб. Мінерал створений природою, не має ні грама хімії. Підтверджені цінні властивості відомі вже більше трьох століть. Вода очищується не просто якісно і готова до вживання та приготування їжі, вона знезаражується і не містить в собі кишкових паличок та інших шкідливих домішок. Без такого фільтра просто не обійтися, так як в який би куточок земної спека ми не заїхали, чиста вода йде тільки з джерел.

Шунгітовие фільтри корисні при різних захворюваннях:

— анемія;

— травна система;

— серцево-судинна система;

— запалення і алергічні висипання;

— хвороби хребетної системи і суглобів;

— захворювання порожнини рота та органів дихання.

Навіть найкращий фільтр не дасть 100% результату, він не дасть воді природного очищення. У деяких випадках можна використовувати інший фільтр для попереднього очищення, а шунгітовий для насичення води. Чисту і м’яку воду пити приємно, та й вартість пристрою не дуже висока і доступна кожному. Будьте здорові і красиві, знімайте поганий настрій і втома з шунгітової водою або з прийняттям шунгитовых ванн.