Home Фильтры для воды Які бувають картриджі для фільтра Нова вода

Які бувають картриджі для фільтра Нова вода

Які бувають картриджі для фільтра Нова вода Нова вода являє популярні пристрої для очищення води, а, як відомо жоден прилад не обійдеться без фільтра. Найбільша відома компанія відома у всьому світі і користується попитом, ця марка підходить не тільки для домашнього використання, але і для професійного виробництва. Нова вода піклується про свого споживача і не забуває про здоров’я літніх людей і маленьких діточок. На ринку фільтри стійкі і асортимент їх хоч і невеликий, можна вибрати вироби на замовлення, якщо немає в наявності. Інноваційні пристрої мають змінні картриджі. Компанія складається в асоціації міжнародних об’єднань, де розглядаються питання відмінної якості води.

Існуючі фільтри Нова вода:

— глечики та змінні картриджі для них. У цих фільтрах суттєві відмінності від сучасності. Основне завдання правильно оттитровать H2O. На прилавках магазинів лежать пристрої підвищеної технологічної очистки. Якщо використовувати спіралевидну вкладку, то це поліпшить шлях до фільтрувальної середовищі. Серед глечикових моделей представлені обсяги ємностей від 2-6 літрів. Шестилітрова нова ємність вміщує два фільтра;Які бувають картриджі для фільтра Нова вода— фільтр зворотного осмосу. Дані моделі фільтрів випускаються в двох яскравих лінійках, які користуються попитом у споживачів: Expert і Praktic. Експерти дуже компактні і мають гарний дизайн. Крім всіх переваг варто відзначити легку заміну картриджа і застосування інноваційних очисних систем. Класичні фільтри практик легкі і практичні, змінні фільтри в обслуговуванні дешеві і за собівартістю теж. Фільтрація H2O проводиться на вищому рівні;

— фільтр зворотного осмосу. Головним завданням у зворотноосмотичної системі є не тільки фільтрація, але і пом’якшення жорсткої води, після очищення вода може бути використана в сантехніці і в побутових приладах, які захищені від накипу. Осмотичні системи вирішують проблему з водою максимально продуктивно. Система зворотного осмосу є в Econic, Prakic і Expert. Обратноосмотические фільтри бувають проточними і накопичувальними;

— побутові фільтри для H2O. Побутові фільтри здатні захистити побутову техніку, наприклад магістральні фільтри навіть не вимагають особливого обслуговування. Вони захищають від механічних домішок, а значить, збільшують термін роботи виробу.

Які бувають картриджі для фільтра Нова вода?

Щоб купити той чи інший картридж доведеться визначитися з типом. Деякі пристрої несумісні з аналогами і якщо до однієї моделі підходить картридж, до іншого може і не підійти. Всі картриджі виробляються за певним принципом, але періодично вводиться нова лепта в процес виготовлення. Фірма провадить дослідження над сорбирующими речовинами, вони відповідають стандартам.

Фільтруючі касети поділяються:

— диспансерні;

— глечики;

— для систем зворотнього осмосу;

— для систем «під мийку»;

— для магістральних систем;

— змінні насадки на душ.

Заміна фільтра

У зв’язку з очищенням фільтр шкідливих речовин наповнення касети домішками відбувається швидко. Система очищення універсальна, тому вода виходить безпечною і чистою. Своєчасна заміна фільтра гарантує абсолютну очищення, користуватися забрудненим фільтром категорично заборонено, краще тоді взагалі не очищати воду, ніж пропускати її через непридатний фільтр.

Касета фільтруючого пристрою

Касети та картриджі відносяться до очисникам, це основний робочий елемент пристрою. Глечики пристрої поставляються в комплектації двома фільтрами. Фільтруючий елемент являє циліндр, який буде різної форми в залежності від пристрою, всередині якого:

— активоване вугілля;

— сорбент із спіненого пропілену.

Механічна очистка – це основна очищення, тому навіть самий недорогий касетний расходник зможе очистити воду. Зазвичай очищається хлор, важкі метали і інші домішки, шкідливі для здоров’я. Термін служби касет вказується на самому картриджі або в інструкції. Замінити фільтр не складно в глечику, в інших моделях фільтрів заміна відбувається складніше. Спочатку вимкніть водопровід від подачі рідини, добре, якщо у вас передбачений спеціальний краник. Тиск у системі знижується і тільки після цього можна починати розкручувати фільтр. Картридж акуратно дістається з колби, після чого зливається залишок рідини і колба промивається мильною водою. У просушену колбу вставляється новий картридж, який знову буде контактувати з водою і не пропустити домішки в чисту, отриману після фільтрації H2O. Вироби герметично закладені, щоб при транспортуванні не відбулося їх пошкодження. Картриджі популярною на ринку компанії мають високу якість, так як компанія сертифікована за NSF/ANSI/SCC. Запатентовані системи очищення виробляються в власної конструкторської лабораторії.