Home Фильтры для воды Які бувають виробники фільтрів для води

Які бувають виробники фільтрів для води

Які бувають виробники фільтрів для водиВибираючи фільтр для води, ми намагаємося дивитися на його ефективність роботи і вартість. Серед сучасних виробників дуже багато фірм, які пропонують багатий асортимент самих різних пристроїв для очищення води. Які б фільтри ви не вибрали, варто розглянути виготовляє його вподобаний виробник. Перш ніж грунтуватися на особистих перевагах варто розглянути якість H2O на виході.

Які бувають виробники фільтрів для води

Фірма досить відома на вітчизняному ринку, вона включає в себе різноманітні групи фільтрів, куди входять і магістральні та побутові пристрої для приготування чистої питної води, і очисні системи, які встановлюють в заміському будинку і водопідготовчі комплекси виробничого та комерційного характеру. У виготовленні застосовуються комплектуючі деталі із США і Європейських країн, а також високотехнологічні комплектуючі з Росії. Надійні системи підтвердили свою якість з сертифікації NSF і WQA. Перші фільтри збиралися в Америці, а з 2004 року системи стали виробляти в нашій країні, після проходження підтвердження технічних умов. Обладнання надійне і недороге, знайдуться моделі від люксових до економічних.

Які бувають виробники фільтрів для води? Найстаріший виробник — ECOWATER SYSTEMS

Дуже рано виробником вважається ECOWATER SYSTEMS, це компанія з Америки, яка почала свою діяльність з 1925 року, її перші фільтри отримали найвищі сертифікати якості ISO 9001. В мережі знаходиться більше двох тисяч дистриб’юторів, які поширюють фільтри в різні країни світу: США, Африка та ін. Для свого обладнання компанія самостійно виробляє практично всі комплектуючі елементи, чому кінцевий продукт стає надійним. Вироби оснащені автоматичними системами, які виробляють самодіагностику і дуже зручні в експлуатації.

Виробництво пристроїв від Honeywell

Пристрої забезпечують грубу і тонку очищення від різних домішок, виконують захисну функцію від високого тиску в системі, відрізняються надійністю й ергономічністю. Це не просто фірма, а ціла корпорація, лідер по роботах по розробці і впровадженню новітніх технологій. Вони беруть участь у розробці космічних технологій і матеріалів для літакобудування. Виготовлення пристроїв для очищення води виробляється в Німеччині.

BRITA – лідер серед фільтруючих елементів

У цій сфері компанія знаходиться вже понад 40 років, вона присвятила себе оптимізації систем водопотребительской галузі. Це світовий лідер пристроїв для побутового використання, який намагається стати першим в своїй справі. Основний офіс знаходиться в Німеччині і за роки роботи компанія розрослася до максимальних розмірів, нею керує сім’я, яка заснувала її. Глечики для домашнього використання користуються великим попитом, а професійні вироби застосовуються в 60 країнах світу. Фільтри не дуже відомі, але на ринку займають певну нішу.

Компанія «PENTEK»

Це аналог US FILTER, виробник змінив свою назву в кінці літа в 2003 році. Сьогодні ці заводи належать Plymouth Products, вони випускають очисне обладнання і входять у найбільшу корпорацію Pentair Inc. Очищати воду процес складний і вимагає особливої майстерності. Сучасні експерти говорять про складнощі і труднощі виробництва цих фільтрів. Продукція Pentek відрізняється якістю і вартістю. В лабораторії NSF Int проводяться дослідження у реальних випробуваннях і тестуваннях. Сьогодні у всьому світі працює понад 120 регіонів з компанією Pentek.

R-CAN Enviromental Inc – представник лідируючої майданчики

Компанія розробляє фільтри з 1989 року, стали першими пристроями стерилізатори їх ультрафіолету. Марка Sterilight злилася в єдине ціле з Trojan Technologies, а група для об’єднання названа VIQUA. На виробництві працює команда професіоналів, яка виконує роботи по дезінфекції води. Виробнича потужність допомагає забезпечувати високу якість обладнання та сервісу за реалістичним цінами. Головний штаб знаходиться недалеко від Торонто, офіси розташовуються в Німеччині, Іспанії та Англії. Фільтруючі пристрої знезаражують рідина для житлових будинків і виробництв, їх встановлюють у санаторіях і лікарнях. Лампа з ультрафіолетом нейтралізує віруси і мікроорганізми.

Райфил представляє «розумні» технології

Виробництво пропонує сучасні очисні фільтри, де є ультрафильтрационные моделі, пристрої зворотного осмосу та інші. У воді не містяться ніякі домішки, бактерії і віруси. Якщо ви хочете купити фільтри Райфил, то будьте впевнені в тому, що вони дуже високої якості. Обов’язково міняйте вчасно картриджі, щоб вода не проходила через засмічення касети. Робота фільтрів передбачає до 99% очищення.

Водоочисники «Аквафор»

Приладами фірми стали високотехнологічні пристрої, які охоплюють всі стадії виробництва. Сюди можуть відноситися наукові та конструкторські розробки. Аквафор представляє дуже велике виробництво, де застосовуються технології лиття, карбон блоків і вузлів. Над творчими виробами працюють хіміки, мікробіологи, конструктори і технологи. Постачальників менеджери Аквафора вибирають якісно, а продукцію пропонують надійний. Всі комплектуючі елементи поставляються з закордонних країн.

Пристрої компанії Бар’єр

Торгова марка Бар’єр виробляє фільтруючі пристрої з 1993 року. Вже з перших років появи пристроїв планка за якістю висока. Проривом 1995 року стало виробництво глечиків на базі «Енергія» у місті Корольов. Виробництво постійно зростає, на російському ринку набуло популярності і вийшло на зарубіжний ринок. На базі виробництва є своя лабораторія, що важливо у виробничому процесі. Конструкторська робота проходить під чуйним керівництвом європейських дизайнерів. Раз на два роки обов’язково оновлюються моделі глечиків.

«Гейзер»

Першими фільтрами компанії стали розробки за поставленим завданням: зробити такі прилади, щоб вони відповідали високої міри очищення радіаційних забруднень з води. Це потрібно для атомних підводних човнів. Перші розробки датуються 1986 роком, коли фільтрами користувалися в результаті ліквідації наслідок Чорнобильської катастрофи. Матеріал не мав аналогів і був виконаний з мікропористих полімерних сполук. Сьогодні мембрани виконують унікальну очищення навіть бактерій у воді. Арагон використовується, і по сей день і визнаний справжнім ноу-хау. Гейзер входить в рейтинг лідируючих компаній, його фільтрами користуються в побуті і на виробництві, домагаючись повного захисту здоров’я і дорогого устаткування. Співробітники компанії справжні професіонали, які тривалий час працюють у сфері хімічних досліджень.

Продукція «Аквафільтр»

Багаторічний досвід компанії задовольняє всім потребам покупця, випускає Аквафільтр свою продукцію вже понад 17 років. Величезний асортимент фільтрів, є механічні і багатоступінчасті системи очищення. Пристрої якісні і відрізняються унікальним дизайном.

Виробники бувають різні, і їх настільки багато, що все не перерахуєш. Всі вони відрізняються один від одного асортиментом і різновидами очисників води. Фільтрами компаній стають очисні системи пом’якшення та комплексного очищення. У лінійці побутових приладів для води займають верхні позиції Гейзер, Бар’єр, Аквафор, як найпопулярніші. У винаходах повинні використовуватися тільки якісні елементи, тому компанії працюють в суворій відповідності з цим правилом. Купуючи фільтри, варто прочитати позитивні відгуки і переглянути негативні, настільки вони вагомі. Рейтинги кращого очищення води встановлюються щорічно. У кожного виробника своя фішка на ті, чи інші моделі, відрізняються характеристики. Робота налагоджена та організована, свого часу власники корпорацій зробили хороші вкладення і побачили в майбутньому відмінну рентабельність. Конкурентність з фільтрів для води висока, але кожен виробник буде перспективним в області просування своєї продукції, якщо буде прагнути до цього. Виробництво починалося з декількох фільтрів і досягла грандіозних масштабів, що не може не вражати. Власний прилад дає можливість відмовитися від покупки бутильованої води.