Home Фильтры для воды Як справляються з очищенням води фільтри Смарагд?

Як справляються з очищенням води фільтри Смарагд?

Як справляються з очищенням води фільтри Смарагд?Фільтр для води Смарагд може видалити з рідини бактерії, а також різного роду токсини. Це відбувається завдяки відновлювальним і окислювальним процесам, які входять в основу роботи фільтра. Такі процеси відбуваються у природних умовах, проте швидкість протікання реакції набагато повільніше, ніж у таких водоочисниках.

Фільтр Смарагд працює на основі найбільш сучасних методів очищення води, а саме фільтрація відбувається завдяки анодному окислення, вона відбувається завдяки спеціальним пристроям на фільтрі. Також за допомогою цього фільтра можна зробити процес каталізу. Принцип роботи фільтра дозволяє очистити воду на микрофизическом рівні. Тобто очищення води відбувається шляхом поділу містяться в ній речовин на хімічні елементи.

Особливістю фільтрів Смарагд є те, що їх можна використовувати і не переживати про те, що вода може знову стати найбруднішою. На відміну від фільтрів, які для очищення води використовують різного роду засипки, дані фільтр працюють без яких-небудь речовин. Також вода, отримана з допомогою даного фільтра, підійде дітям, оскільки для видалення бактерій не використовується срібло. І взагалі для очищення води не доводиться вдаватися до використання хімічних реакцій, все відбувається завдяки струму, який проходить крізь воду.

Виробник гарантує високу якість всіх комплектуючих фільтра. Також всі частини фільтра повністю відповідають нормам і стандартам, він виготовлений з якісного матеріалу.

Як справляються з очищенням води фільтри Смарагд?Як відбувається очищення?

Очищення води фільтром Смарагд відбувається таким чином, що кожна молекула на своєму шляху зустрічається зі спеціальними реакторами і контактує з електродами. Таким чином через воду проходить великий струм, що дозволяє домогтися результату в очищенні за допомогою такого процесу як електроліз.

Продуктивність таких фільтрів не поступається найбільш популярним моделям на ринку і складає до 50 літрів в годину. І це не межа для фільтрів Смарагд. Якщо ви хочете використовувати фільтр Смарагд для очищення води на виробництві, то ви можете розраховувати на продуктивність до 1000 літрів за годину.

Основною умовою роботи фільтра є вплив на воду електричного струму. Під час роботи фільтра в ньому активно відбуваються процеси відновлення і окиснення. Саме такі процеси можна зустріти в природі. Завдяки впливу на воду таких процесів вона позбавляється від мікроорганізмів і токсичних речовин.

Як справляються з очищенням води фільтри Смарагд?Порядок очищення

З моменту, коли вода почала подаватися у фільтр, відразу ж активно відбуваються процеси очищення. В першу чергу воді необхідно пройти крізь резервуар катодного реактора, який забезпечує її попередню обробку. Цей етапи очищення дозволяє видалити з води важкі метали і подібні з’єднання.

Наступним етапом, який обов’язково потрібно пройти воді, є ще один резервуар, який здійснює доочистку. Даний етап очищення дозволяє видалити з води залишилися важкі метали.

Потім вода подається в резервуар з анодним електродом, там з неї видаляються всі мікроорганізми і токсичні речовини. І тільки після очищення води від перерахованих забруднювачів відбувається збагачення киснем. І воді залишається подолати останній етап очищення, який впливає на хлор з’єднання і робить воду приємною на смак.

Всього кілька нескладних дій дозволяють отримати воду високої якості практично миттєво.

Дивитися відео фільм «Фільтри Смарагд»: