Home Фильтры для воды Як відфільтрувати воду?

Як відфільтрувати воду?

Як відфільтрувати воду?З початком активного технічного розвитку людство все частіше стало задаватися питанням: як відфільтрувати воду? Такі питання виникають не випадково, адже якість води з кожним роком стає все гірше і гірше. У деяких регіонах вода, яка біжить з-під крана, вже давно не є питною.

Сьогодні існує маса способів очищення води від різноманітних забруднень. Дані методи передбачають використання фільтрів або ж використання інших технологій очищення.

Чим очистити воду?

Одним із способів профільтрувати воду є її кип’ятіння. Такий процес допоможе звільнити воду від різних мікроорганізмів, які в ній міститься. Якщо ви хочете поліпшити якість води методом кип’ятіння, то вам необхідно забезпечити тривалість цього процесу не менше 15 хвилин. Однак слід враховувати, що під час кип’ятіння вода не тільки позбувається бактерій, але і набуває деякі не дуже гарне з’єднання. Зокрема вона наповнюється хлороформом та іншими канцерогенами, які можуть викликати ракові захворювання.

Такий метод очищення води може значно збільшити вміст солей жорсткості і домішок важких металів у воді, що зробить її ще більш шкідливою, ніж до кип’ятіння.

Ще один варіант очищення води — це її заморожування. Такий спосіб очищення води підійде для видалення солей жорсткості. Вода, що містить солі, буде замерзати значно довше, ніж вода без них. Тобто ви ставите в холодильник або морозильну камеру воду, потім чекаєте, поки вона почне замерзати. Утворюється лід з чистої води, навколо неї буде трохи незамерзлої води. Це і є вода з сіллю, воду з сіллю необхідно злити, а лід розтопити і вживати воду в їжу. Однак стежте за температурою замерзання води, оскільки при дуже низькій температурі може замерзнути і вода з солями жорсткості.

Як відфільтрувати воду?Можна знезаразити воду сіллю?

Можна очистити воду від солей жорсткості і мікроорганізмів просто посоливши неї. Якщо додати 2 літри води 1 столову ложку солі і поставити розчин на 20 хвилин, то можна побачити, як осядуть на дно солі жорсткості і загинуть деякі бактерії. Потім такий розчин достатньо буде просто проціджують через марлю, щоб позбутися від осаду. Профільтрований розчин буде набагато смачніше звичайної води.

Якщо у воді занадто багато бактерій, то можна очистити її з допомогою срібла. У побутових умовах в ємність з водою просто кладеться невеликий шматочок срібла, і вода в такому стані залишають на ніч.

Очищення води активованим вугіллям — найбільш популярна і використовується у фільтрах для води. Даний спосіб очищення є вже більш ефективним, ніж всі попередні, і може видалити з води не тільки неприємні запахи, а й велика кількість шкідливих речовин.

В домашніх умовах використовувати подібний метод очищення також можна. Необхідного в марлю упакували 5 таблеток активованого вугілля, а потім покласти таблетки в ємність з водою. Дати воді трохи постояти і можна пити очищену воду.

Також для очищення води від бактерій можна використовувати оцет. Невелику кількість оцту у воді допомагає вбити більшість бактерій за кілька хвилин.

Як відфільтрувати воду?Ефективні фільтри?

Найбільш оптимальним варіантом для очищення води є використання спеціального фільтра. Сьогодні навіть недорогі фільтри дозволяють очищати воду якісно. Відфільтрована таким чином вода буде набагато чистішою, ніж вода, очищена за допомогою народних методів.

Звичайно, на фільтр доведеться витратитися, однак якість води буде значно вище.

Дивитися відео фільм «як відфільтрувати воду»:

21