Home Фильтры для воды Який фільтр водопідготовки можна встановити в заміському будинку?

Який фільтр водопідготовки можна встановити в заміському будинку?

Який фільтр водопідготовки можна встановити в заміському будинку?Використання системи водопідготовки в заміському будинку є одним з найважливіших умов отримання корисної для здоров’я води. Фільтр водопідготовки виробляє очищення води, яка дозволяє видалити з неї небезпечні для здоров’я домішки. Також таку воду можна використовувати для побутових потреб.

Використання таких фільтрів дуже важливо для заміських будинків, тому що в місті вода вже попередньо проходить очищення на станціях водоочищення. А ось в заміських будинках, які отримують воду із свердловин, додаткове очищення не проводиться.

Використовувати для підготовки води в заміському будинку можна два варіанти фільтрів. Це можуть бути балонні фільтри або картриджні. Якщо ви вибираєте системи водопідготовки для котеджу з картриджами, то можна відзначити у нього наступні переваги: така установка буде не дуже великий, також не буде залежати від енергопостачання. Обслуговувати картриджні системи набагато простіше, ніж балонні, зробити це можна самостійно. Вартість котеджних системи очищення води для заміського будинку менше, ніж балонах.

Однак слід враховувати часту заміну картриджів, якщо якість води зовсім погане. Є види забруднення, при яких картриджні фільтри просто марно.

Встановлюючи балонну систему можна сподіватися на тривалий термін служби (до 15 років). Також така система може очистити навіть дуже сильно забруднену воду. Однак балонна система займає набагато більше місця, ніж картриджна система. Для неї, можливо, доведеться виділити спеціальне приміщення і підвезти туди каналізацію і окреме енергопостачання. Монтувати таке обладнання самостійно не вийде, значить, доведеться витратитися на фахівців. Та й сама вартість установки теж дуже висока.

Можна зробити висновок, що використовувати картриджні фільтри буде вигідним для маленьких заміських будинків, у яких немає великих потреб в очищеній воді. Що ж стосується установок балонного типу, то їх використання буде вигідним лише у великих будинках, де витрати води є суттєвими і фільтри картриджного типу впоратися не можуть.

Який фільтр водопідготовки можна встановити в заміському будинку?Які саме фільтри водопідготовки краще використовувати?

Система водопідготовки води в заміському будинку повинна включати в себе декілька елементів, за допомогою яких вода буде очищатися від забруднень. Зокрема обов’язковим є фільтр для очищення води від механічного сміття, фільтр для очищення води від заліза, а також від солей жорсткості. Також необхідно встановити фільтр на основі активованого вугілля і фільтр для боротьби з бактеріями.

Такий набір установок дозволяє очистити воду до максимально якісного рівня і гарантувати, що вона буде безпечною для здоров’я і відповідати всім нормам.

Також для отримання питної води можна використовувати системи зворотного осмосу. Такі фільтри є одними з найбільш ефективних серед усіх фільтрів, і дозволяють очистити воду від найдрібніших розчинених у ній сполук.

Встановлюючи в заміському будинку систему зворотного осмосу, необхідно переконається в тому, що виробляється правильна водопідготовка і система мінералізації на фільтрі встановлена. Зокрема необхідно встановити фільтр механічної очистки, який запобіжить дуже часте забивання мембрани осмотичного фільтра через механічного сміття. Також можлива установка додаткових фільтрів, які зменшать навантаження на систему зворотного осмосу.

Дивитися відео фільм «водопідготовка фільтри»: