Home Фильтры для воды фільтри для води APRO

фільтри для води APRO

фільтри для води APRO

Аквафор APRO

 • Подвійний контроль води на вході
 • Оснащений RO контролером для управління системою
 • Безшовні корпусу мембран
 • Каркас з нержавіючого профілю

Що з себе представляють фільтри для води APRO?

Фільтр для води APRO — це система зворотного осмосу, яка служить для отримання питної води високої якості.

Кожен фільтр для води APRO являє собою не просто побутовий фільтр для отримання очищеної води, фільтр має ряд функції управління, що дозволяють використовувати його для повного контролю якості отриманої води.

Дана установка дозволяє повністю контролювати тиск у фільтрі та магістралі, а також управляти якістю виходить в результаті фільтрації води.

Для регулювання дренажу і рециркулятом використовуються високоякісні голчасті вентилі.

Корпусу мембран в системі зворотного осмосу виготовляються з високоякісної сталі.

Напірна магістраль також виготовлена з нержавіючої сталі, її надійність доведена безліччю тестів. Цей матеріал не піддається впливу атмосферних явищ.

Каркас з нержавіючого профілю — естетичний, гігієнічний, довговічний.

Висока якість зборки, комплектуючих і матеріалів за європейськими нормами.

Естетичний дизайн, дорогий зовнішній вигляд.

Фільтр для води APRO: в чому полягають особливості системи?

Сьогодні системи зворотного осмосу вважаються найбільш досконалими в світі. Жодна з відомих систем для очищення води не може забезпечити таку ступінь очищення води, як зворотний осмос. Високотехнологічна мембрана, яка використовується в системах зворотного осмосу, дозволяє очистити воду практично від всіх домішок, які тільки можна зустріти в природі.

Ідея зворотного осмосу полягає в тому, щоб пропускати воду крізь мембрану з отворами, які не пропускають нічого крупніше молекул води. Ідея використання подібної системи з’явилася вже дуже давно і з роками тільки удосконалювалася.

Перші установки для очищення води від домішок почали використовуватися в США для опріснення морської води. Ця технологія довгий час використовувалася для забезпечення потреб у чистій воді американських військових.

Потім технологія довгий час удосконалювалася, перш ніж з’явитися на прилавках для домашнього використання. І практично відразу після своєї появи у вільному доступі фільтри на основі зворотного осмосу завоювали увагу споживачів. І це не дивно, якщо врахувати, що вода, яка виходить на виході з фільтру, відповідає всім нормам і стандарту і у всьому світі визнана екологічною.

фільтри для води APROЯк буде виглядати процес роботи фільтра з установкою системи зворотного осмосу?

Використання фільтра на основі зворотного осмосу передбачає його підключення до водопроводу. Вода, яку необхідно очистити, надходить з водопроводу у фільтр, а всі відходи, які залишаться після фільтрації зливаються в каналізацію. Весь процес роботи зворотного осмосу можна розділити на такі етапи:

 1. перед очищення води
 2. пропуск води через мембрану зворотного осмосу
 3. накопичувач очищеної води
 4. фінішну очищення води
 5. розлив очищеної води через окремий кран

Етап перед очищення води визначать те, наскільки добре і довго фільтр буде працювати вся система фільтрації. Справа в тому, що фільтрація відбувається за рахунок пропускання води крізь обратноосмотічеськую мембрану. І чим якісніше вода в неї буде надходити, тим довше вона вам прослужить. А якщо врахувати, що мембрана – це найдорожча змінна частина фільтра, берегти її просто необхідно. Процес очищення перед якраз передбачає підготовку води з допомогою трьох додаткових фільтрів.

В першу чергу вода проходить через фільтр, пропускна здатність якого дорівнює 5 мікрон. Тобто всі частинки, які мають розмір більше 5 мікрон, крізь цей фільтр не пройдуть. На цьому етапі вода очищається від механічних домішок, іржі, піску. Далі вода пропускається крізь вугільний фільтр. Цей фільтр допомагає позбавити воду від хлору і магнію, який робить воду жорсткою. Ну а далі вода проходить крізь останній перед фільтр з пропускною здатністю в 1 мікрон. Так вона очищається від дрібних домішок і потім пропускається через мембрану.

Другий етап очищення води з допомогою зворотньоосмотичного фільтра вважається найбільш значущим, адже саме він є найбільш ефективним у всьому процесі очищення води. Фільтрація відбувається за рахунок різниці тиску по різні сторони фільтра. Вода проходить крізь одну або кілька мембран.

Розмір отворів у мембрани зворотного осмосу становить лише одну десятитисячну мікрона, що дозволяє їй затримувати всі, крім молекул води. На цьому етапі вода розділяється на два потоки. Перший потік (кришталево чиста вода) накопичується в спеціальному резервуарі, а другий потік з розчиненим у воді високої щільності сміттям йде через каналізацію. Таким чином, ми отримуємо воду, яка не містить ніяких хімікатів і сторонніх домішок. Ця вода дуже смачна і завжди свіжа на смак, вона навіть не потребує кип’ятіння перед вживанням.

Як швидко фільтр для води APRO справляється з очищенням?

Для того щоб отримати дійсно якісну та корисну воду, необхідно час. Система зворотного осмосу вимагає досить багато часу. Швидкість фільтрації залежить від різних чинників, які не залежать від моделі самого фільтра. Так, наприклад, швидкість фільтрації може залежати від тиску води в системі, якості води і кількості домішок в ній. Швидкість фільтрації може залежати навіть від температури води. Зазвичай обратноосмотические фільтри здатні виробляти до 300 літрів води на добу в залежності від умов.

фільтри для води APROПро які особливості зворотного осмосу варто знати?

Для того щоб споживач завжди був забезпечений очищеною водою на фільтрі зворотного осмосу встановлюється спеціальний бак. Це бак об’ємом 14 літрів, в ньому зберігатися вже очищена вода. Бак наповнюється свіжою водою в міру використання рідини в ньому. Всередині ємність розділена на дві частини. В якості роздільника в ємності встановлена силіконова мембрана. Вона регулює тиск у фільтрі. Коли вода йде з бака, мембрана деформується і заміщає собою порожнечу. Тиск у фільтрі підтримує до повного спускання води з фільтра.

Тиск в баку можна регулювати не тільки за рахунок забору води, а й за рахунок спеціального ніпеля. Тобто якщо вам необхідно спустити тиск в баку, можна просто відкрутити ніпель.

Для того щоб вода завжди була чистою, в системі зворотноосмотичної фільтрації передбачений пост фільтр. Цей фільтр очищає воду безпосередньо перед вживанням.

Для того щоб отримувати очищену воду було зручно в цій системі фільтрації передбачений окремий кран, який виводиться на поверхню мийки або стільницю. І таким чином ви можете отримувати очищену воду незалежно від загального потоку води.

Існують додаткові деталі, які можуть надати воді більш виразний смак та корисність, наприклад, можна використовувати спеціальний мінералізатор. Завдяки цьому пристрою можна буде отримувати не лише смачну, а й насичену мінералами і корисну для здоров’я воду.

Як поліпшити якість води?

Поліпшити якість очищеної води можна з допомогою деяких додаткових пристроїв, які можна встановити на вже наявний фільтр зворотного осмосу.

Розглядати в якості такого доповнення в першу чергу варто мінералізатор. Цей пристрій дозволяє збагатити воду такі мінерали, як кальцій, магній і натрій. Ці мікроелементи відіграють дуже важливу роль в обмінних процесах і ключових реакціях в організмі людини.

Також для отримання максимально корисною води можна використовувати біокерамічний картридж, який служить для відновлення природної структури води. Наповнювач картриджа – це особливий мінерал, який має довгохвильове інфрачервоне випромінювання і може їм впливати на воду. Це випромінювання схоже на випромінювання сонця. Воно відповідає за передачу енергії навколишнього середовища. Саме завдяки цій властивості і вдається відновити природну структуру води.

Користь від такого картриджа буде дуже великий і відчутною. Адже іноді випромінювання цього мінералу називають променем життя. Відновлення природної структури води дозволяє отримати дуже корисну для здоров’я воду. Така вода активізує обмін речовин і виводить токсини з організму. Вона благотворно впливає не тільки на людину, а й на рослини і тварин.

фільтри для води APROЯк часто потрібно міняти картриджі?

Всі картриджі для отримання перед очищеної води необхідно міняти не рідше одного разу на 4 місяці. Що ж стосується самої мембрани, то вона може прослужити і 5 років. Сам фільтр може служити до 25 років. Частота заміни мембрани залежить від якості води. Також велику роль в заміні картриджів для перед фільтрів грає тиск води в системі. Також слід враховувати те, наскільки багато води ви використовуєте.

Що входить до обслуговування системи зворотного осмосу?

Для того щоб завжди отримувати тільки якісну і корисну для здоров’я воду, необхідно завжди правильно і своєчасно обслуговувати фільтр. Зокрема до обслуговування фільтра на основі зворотного осмосу можна віднести установку самої системи фільтрації, заміну змінних картриджів для перед фільтрів та вимірювання показників якості води. Останнє необхідно для того, щоб дізнатися якість води і в разі необхідності усунути мають проблеми.

Скільки буде коштувати вода при очищенні зворотним осмосом?

Середньостатистична людина споживає в день близько двох літрів води. Ця цифра береться з урахуванням вода, яка споживається в чистому вигляді і разом з їжею. Виходячи з цих даних, можна підрахувати середній витрата питної води для середньостатистичної сім’ї:

2л х 4человека х 365 днів = 2920л

Виходячи з інформації про термін служби фільтру та вартості його обслуговування, можна зробити підрахунки витрат. Фільтр на основі зворотного осмосу в середньому коштує 300 доларів. Сума амортизації в рік дорівнює 10% від вартості фільтра і становить 30 доларів. Також у вартість обслуговування фільтра входять такі витрати:

 • вартості попередніх фільтрів (змінюються два рази в рік) 11$ х 2=22$;
 • вартості постугольного фільтра (змінюється один раз в рік) 13$;
 • вартість мембрани, з розрахунку трирічної експлуатації, складе 38$/3=12.67$

Загальна сума витрат на рік 68$.

Знаючи скільки необхідно витратити коштів для отримання очищеної води і який обсяг за рік ми можемо отримати, можна розрахувати вартість літра води — 0,023$. (68$ / 2920л).

У зворотного осмосу незважаючи на висока вартість є очевидні переваги, адже він значно вигідніше, ніж доставка додому вже очищеної води, так як вартість очищення 18 літрів води зворотним осмосом дорівнює 0,414$ (0,023$ * 18л. = 0,414$). 18 літрів — обсяг стандартної бутлі використовуваної при доставці води.