Home Питьевая вода Дослідницька робота вода

Дослідницька робота вода

Дослідницька робота водаДля того щоб зрозуміти, наскільки сьогодні вода важлива в нашому житті, довелося проводити безліч робіт та експериментів, за якими стали зрозумілі основні властивості води. Взагалі, коли мова заходить про таку важливу рідини, яку ми п’ємо, дуже важливо знати, що саме може статися.

Почати варто з дуже простого моменту: кількості. Скільки води може випити людина, щоб насититися, але при цьому не постраждати від надлишку води? Адже багато в жаркий день готові випити стільки рідини, скільки у них є під рукою, і зовсім не думають про те, що кількість води може негативно позначитися на здоров’ї. Що ж виходить? Вчені провели експеримент над шлунком і з’ясували, скільки води може поміститися в ньому до того моменту, як шлунок лопне. І з’ясували: приблизно 9 літрів. Після того, як поглинений цей обсяг, шлунок знаходиться в критичному стані і може лопнути в будь-який момент.

Скільки можна вживати рідини?

Дослідницька робота водаМи можемо пити скільки завгодно, але ще одна цікава дослідницька робота показала, що нормою для людини може вважатися лише два літри. Багато це чи мало? Звичайно ж, розрахунок вівся, виходячи з того, що в експерименті брали участь дорослі люди, які споживають достатньо води, набагато більше, ніж діти. Варто відзначити той факт, що зазначене усереднене значення в два літри ні в якому разі не може бути орієнтиром для тих людей, які раніше пили меншу або більшу кількість води. Погодьтеся, що при зрості 150 см і вазі до 55 кілограмів людина зможе випити набагато менше води, ніж якщо б він мав зріст майже два метри і вага під 100 кілограмів. Тому ті значення, які наводять вчені, не завжди потрібно дотримуватися. Тим більше, що передозування води теж несе в собі деякі неприємності для здоров’я.

Найпростіші з проблем: перевантаження нирок. Рідина проходить через нирки, чого ми ніколи не відчуваємо до тих пір, поки з органами не відбувається яких-небудь неприємностей. Але адже кожний орган повинен відпочивати: навіть окремо взяті серцеві м’язи працюють в два рази менше, ніж триває їх «відпочинок». Якщо ж постійно навантажувати нирки водою, то вони врешті-решт будуть працювати менш ефективно. Отже, варто подумати над тим, як би зробити питну воду менш небезпечною для свого здоров’я. Тобто, вживати достатньо рідини або ж навпаки, зменшити кількість випитого.

Якщо хочеться досліджувати, працюємо з водою

Дослідницька робота, пов’язана з водою, зустрічається в науковому світі дуже часто. Та й як же пропустити таку можливість відкрити щось нове. Кілька цікавих моментів видали не так давно британські вчені. Якщо ми стежимо за новинами більш ретельно, то шанс побачити щось цікаве набагато більше. Отже, що було відзначено відомими творцями науки? Те, що якщо випити трохи води перед прийняттям складного рішення, то дасться воно значно простіше. Секрет простий: рідина, всмоктуючись через шлунок, спрощує пересування крові по жилах і тому в роботу включається більше клітин головного мозку, що істотно покращує загальну розумову роботу. Саме тому ми можемо прийняти рішення набагато швидше.

На противагу дії води деякі люди можуть поставити дія спирту: він теж розріджує кров. Але крім цього він несе і безліч негативних наслідків, тому в середньому робота головного мозку стає не такою успішною. Немає жодних сумнівів: тільки за допомогою води можна дійсно добре працювати головою.

Казка чи реальність

Але давайте поговоримо про подальших дослідженнях, які проводилися в реальності і часом призводили до досить оригінальним результатами. Так, наприклад, була дослідницька робота, присвячена живої і мертвої води. Дивно, чи не правда, цікавитися казковими продуктами, які існують тільки у вигляді народних казок. Однак багато хто серйозно впевнені в тому, що ні одна думка не була повністю придумана і існує реальний прототип живої та мертвої води, яка за нетривалий час може змінити стан людського організму. Думаєте, що це неправда? А адже насправді дослідження показали, що вода подібного виду реально існує. І перетворити її можна як живу, так і в мертву.

Коли склад дуже важливий

Тут ми не буде розповідати про те, що воду можна заморозити або закип’ятити, а мікроорганізми відповідно загинуть або залишаться в живих. Ні, тут є кілька теорій. Перша теорія: унікальний склад води з певного джерела. Було використано безліч видів води, яка прийшла із землі у різних куточках земної кулі. З’ясувалося, що вода, яку ми п’ємо, за складом різна, тому у неї різні властивості і смак. Логічно припустити, що різні набори мінералів і мікроелементів призводять і до різного результату. Випивши однієї води, настрій покращиться. Випивши іншого, можна отримати зворотний ефект. Так що ж виходить у результаті? Жива і мертва вода реально існує, але не в такому явному вигляді, як це описується в казках. Тому дослідницька робота виразно повинна продовжуватися, щоб отримати «концентровану» казкову воду.

Питна вода – в цьому словосполученні немов зосереджена вся життя людини, його майбутнє і сьогодення. Але насправді в ній криється ще й неймовірне минуле. Як писали в одній свіжої жарті: а вода ще пам’ятає, як її перетворювали на вино. Так, насправді, вона нітрохи не змінилася і дві тисячі років тому. Ті ж самі молекули, які подорожують по земній кулі. Скільки років вода існує на планеті? Дуже і дуже довго. Теорії космічного зародження того чи іншого елемента найчастіше зводяться до того, що мав місце синтез. Вода ж існує вже багато мільйонів років, а тому логічно, що вчені продовжують пошуки позаземного життя саме в тих місцях, де є супутники, вкриті гігантськими океанами, або ж просто далекі планети з вологою атмосферою.

Цікаве спостереження за планетою

І все ж вода, придатна для пиття, має великі обсяги, ніж вважають люди. Ще одноисследование, яке не варто списувати з рахунків, присвячувалося Африці. Дивлячись на глобус, то виникає запитання: чому на одній і тій же широті Африка покрита пустелею, а ось Південна Америка немає? А Філіппіни взагалі постійно заливає вода. Напевно тут щось не так. Проте щодо цього є кілька теорій. Хоча існує припущення і досить цікава теорія, яка говорить, що ми можемо не турбуватися про наявність питної води, тому що під товстим шаром земної кори знаходиться ще один океан, на цей раз прісний. Словом, Земля – це великий куля, наповнена водою, яка покрита постійно переміщаються плитами. Цей складний світ рано чи пізно буде вивчений, але поки що подібна теорія має лише деякі шанси на існування. Головний її недолік: неможливість технічно дістатися до води і виявити її існування або відсутність. Втім, хвилюватися не варто. Прогрес скоро досягне точки, після якої неможливого не залишиться.

Ми п’ємо воду і переробляємо її. Ми забираємо те, що потрібно організму, і залишаємо воді те, що нам не треба. Вона протікає через наш організм і виконує роль очищувальної рідини. Зручно, не чи правда? Жити на одній воді навряд чи вдасться, але деякі вчені говорять про те, що організм здатний відбирати у води все потрібне і при цьому нормально жити, не вживаючи їжі. Зручно? Ймовірно. У всякому разі, не всі люблять рідке. Саме тому хімічні способи зміни основних властивостей води в даний час – це головний напрямок у сучасній хімії. Так чи інакше, але досягти цього вдасться не скоро.

Зрештою, робота над вивченням води продовжується. Ми постійно вдосконалюємо способи очищення і видобутку рідини, важливої для організму. Ми готові відправитися навіть в космос, щоб добути там важку воду і досліджувати її, а потім перетворити в придатну для пиття. До всього цього ще треба дожити, а поки що ентузіасти можуть і самі спробувати використовувати сучасні хімічні і фізичні досліди над водою, щоб встановити і довести її унікальні властивості. Дерзайте, бути може, вийде самостійно знайти щось цікаве і вигідне.