Home Талая Тала вода

Тала вода

Тала водаІндійське плем’я Хунза, що проживає в гірській долині Кашміру, славиться своїм довгожительством на весь світ — термін життя цих людей досягає 120 років. Самі індійці переконані, що їх довголіття – це наслідок здорового способу життя, харчування і води, що видобувається з цілющих джерел. Важливий той факт, що джерела чарівної води знаходяться в блакитних льодовиках.

Цілющі властивості, тала вода

Тала водаЦілющі властивості талої води давно доведено наукою. Споживають її люди живуть довше, менше хворіють, краще себе почувають і добре виглядають. Результати практичних експериментів з талою водою цікаві та наочні: кури, споживають талу воду, частіше несуться, зерна, замочені в такій воді, дають швидкі сходи і набагато кращий врожай.

Тала вода не містить в собі солей і мінералів, а її цілющі якості викликані специфічною впорядкованої молекулярною структурою. Структура звичайної води неоднорідна, її молекули перебувають у хаосі, і крім того, мають різний розмір, що заважає їм вільно проникати через оболонки клітин в організмі людини. А тала структурована вода набагато активніше вступає в хімічні зв’язки і поглинається організмом, внаслідок чого рівень участі її в обміні речовин підвищується в багато разів.

Крім нормалізації обміну речовин в організмі, тала вода позитивно впливає на функції нирок і системи кровообігу, сприяє нормалізації тиску і зменшення рівня холестерину. Також доведено, що споживання талої води підвищує активність мозку і якість сну, допомагає при гіпертонії, головних болях і зайвій вазі, сприяє опору організму до вірусних інфекцій. Під впливом структурованої води організм оновлюється не тільки зсередини, але і зовні, поліпшується стан і зовнішній вигляд шкіри, волосся, нігтів.

Дивитися відео фільм: Користь талої води

Використання в косметології

Косметологія рекомендує не тільки пити структуровану талу воду, але і застосовувати зовнішньо. Втирання допомагає при варикозі, хворобах шкіри, подразненнях і навіть при елементарних синцях. Дуже добре впливає тала вода на шкіру обличчя, стимулюючи циркуляцію крові і регенерацію клітин, тому так корисно вмиватися талою водою або протирати обличчя крижаними кубиками.

Приготувати талу воду вдома можна просто заморозивши її в морозилці, після чого витягнути панну і дати їй розтанути. Однак, це не найефективніший спосіб отримати ту «чарівну» воду з максимумом цілющих властивостей, оскільки деякі шкідливі домішки зберігаються при первинній заморожуванню.

Приготування талої води

Трохи ускладнивши процес приготування можна добитися набагато кращого ефекту. Для цього заморозити воду потрібно не повністю, а тільки до утворення тонкої скоринки льоду. У цій крижаній скоринці і містяться ті самі домішки, від яких тепер легко позбутися, просто прибравши перший лід. Решту воду потрібно залишити в морозилці до того моменту, поки основна частина її не перетвориться на тверду панну. Не встигла замерзнути воду теж треба прибрати, так, як і вона містить шкідливі речовини, щоправда, іншого виду. Тверда крижинка відтане і перетвориться в корисну структуровану воду, повністю придатну для пиття.

У процесі приготування потрібно враховувати кілька моментів:
• Перед заморожуванням Воду краще залишити постояти кілька годин, знищивши, таким чином, від осаду і розчинених газів;
• Посуд для води потрібна пластикова, ні скло, ні метал в даному випадку не підходять;
• Лід повинен розморозитися природним чином, при штучному нагріванні тала вода у великій мірі втрачає свої якості.

Вживати талу воду треба в чистому вигляді, без домішок. Використовувати її для готування не можна — досягаючи 37 градусів нагрівання, вона втрачає корисні властивості.