Хортиця Ice Bar

У Карпатах, на гірськолижному курорті Буковель відкрився перший український крижаний бар — «Хортиця Ice Bar» Як повідомили в прес-службі ТМ «Хортиця», всередині бару абсолютно все зроблено з найчистішого льоду: від барної стійки до діджейського пульта. Гості можуть відпочити на крижаному дивані і сфотографуватися на величезному казковому троні. Тут представлені найбільші льодові скульптури в Україні, які вже стали одним з улюблених місць для фотосесій на лижному курорті.

Хортиця Ice Bar

Для будівництва бару використовували величезні брили льоду, спеціально доставлені в Карпати вантажівками з Києва. Професійні скульптори виготовили з безформних крижаних брил витончені архітектурні форми і скульптури, які прикрасили інтер’єр закладу. В цілому на створення «Хортиця Ice Bar» знадобилося майже два місяці роботи та 25 тонн льоду.

У «Хортиця Ice Bar» відвідувачам пропонується продегустувати новинки барної карти, а головна фішка — спеціальний міцний сет для друзів під назвою «Весела лижа». Яскраві спогади від відвідування бару гарантовано залишаться з вами у вигляді моментального фото-Селфі, зробленого за допомогою спеціального фотобокса.

Хортиця Ice Bar

Подібні крижані бари відкриті в найбільших містах світу — Нью-Йорку, Лас-Вегасі, Стокгольмі, Барселоні. «Тут просто cool у всіх сенсах цього слова. Тобто не тільки прохолодно, але і неймовірно круто, — поділилася відчуттями киянка Оксана. — Я колись була в першому в світі айс-барі в Стокгольмі, але тут мені подобається набагато більше. Враження — супер! »Із задоволенням відвідують« Хортиця Ice Bar » і селебрітіс.

Бар розташований на центральній площі Буковеля і буде працювати протягом всього лижного сезону.

Author: Vodyanoy