Як активувати воду в домашніх умовах

Як активувати воду в домашніх умовахЗа своїм складом рідина організму нагадує живу структуровану воду. Рідина благотворно впливає на організм людини, в тому числі і під час різного роду захворювань. У воді закладений інформаційний код, тому вода запам’ятовує всю представлену і відбувається інформацію. Цей код передає необхідну інформацію для клітин, щоб при захворюванні вони почали змінювати свою структуру, на ту, яка була закладена природою спочатку. Вода допомагає відновити енергетичний потенціал на клітинному рівні і лікує захворювання, навіть повністю лікуючи організм.

Для регулярного використання води її краще приготувати в домашніх умови. Водою користуються для нормалізації тиску, лікують ниркову недостатність, кишечник, знижує холестерин в крові і приводять в дію активні обмінні процеси, для виведення токсинів з організму. Вода оберігає від паразитарних інфекцій і створює сприятливе середовище, де не зможе утриматися жоден паразит. Відбувається збагачення води зарядженими частинками і підвищується її рівень pH, а ОВП стає негативним. Всі представлені фактори знищують паразитів.

Способи приготування активованої води

Зробити в домашніх умовах живу воду не складе особливої праці. Добрі руки людини допоможуть активувати H2O і наділити її цілющими властивостями. Природна структура відновлюється, якщо на неї наговорити хороших слів, а лайливі і негативні висловлювання вмить руйнують структуру води. Запрограмуйте рідина, перед тим як її випити. Перед тим як воду випити поговоріть з нею і тоді вона зніме втому, і перетворить організм енергійний і бадьорий. Відновлюється структура води і при звучанні дзвоні і при читанні молитви.

Активована вода готується і з допомогою популярного способу заморожування. Структура твердої рідини льоду упорядкована, тому при заморожуванні, навіть якщо структура пошкоджена, відбувається кристалізація. Налийте в пластикову тару води і покладіть на дно кремнієвий камінь, достатньо навіть маленького шматочка. Рекомендується використовувати водопровідну воду, а постоявшую пару годин. Активована вода кремнієм отримує приємний смак, який відрізняється як, наприклад, після активатора, але володіє тими ж властивостями. Пластикову тару потрібно поставити в морозильну камеру на весь день. До вечора дістаємо і залишаємо розморожуватися, причому повинна пройти саморазморозка без будь-яких зусиль ззовні для збільшення швидкості розморожування.

Як активувати воду в домашніх умовах своїми руками?

До ранку не завжди, виходить, повністю розморозити воду, верхню частину зливаємо, а осад залишаємо в тарі. Кремній слід прополоскати в холодній воді, щоб зняти з нього погану енергетику, і він знову придатний для використання в домашніх умовах. Активована вода виходить і за допомогою шунгита. Його можна купити в будь-якому супермаркеті і навіть в аптечній мережі. Його дивовижна структура, що дозволяє йому мати неймовірні здібності. В основі мінералу знаходиться вуглець, структура має сферичні молекули, звані фулерени.

Зіткнення води і шунгита структурує H2O, надаючи їй бактерицидні, протизапальні властивості антиоксиданту. Шунгитовая рідина застосовується в лікуванні алергії, гастриту, виразки шлунка, пародонтозу та інших захворювань. Візьміть трилітровий балон, промийте його і опустіть шматочок шунгита на дно, налийте в неї воду і поставте стояти на дві доби. Після вода зливається, а пів літра з дна залишаються, їх виливають з осілим осадом. Серед численних способів активації деякі надають воді унікальні властивості.

Дивитися відео Як активувати воду в домашніх умовах

Активована магнітна вода

Щоб у домашніх умовах приготувати магнітну H2O, потрібно приготувати магнітну воронку. З цієї воронці проходить рідина і при цьому її структура змінюється, роблячи її корисною. Існують і спеціальні воронки, які можна одягти на краник. Холестерин в крові знижується, печінка відновлюється, нирок виводяться дрібні камені. Якщо у людини дерматит, екзема, псоріаз така вода стане справжнім порятунком, а головне в будинку вона буде постійно.

Позитивне дію активованої води впливає на багато параметрів і це часто зустрічається в літературі. Енергетика H2O тісно пов’язана із збагаченням іонами гідроксилу. Активованої домашньої водою стимулюють безліч біологічних процесів: швидко сходить насіння, виростають пошкоджені насіння, поділяються тварини клітини.

Використання активованої води будинки:

— комплексне очищення організму, H2O володіє підвищеною текучістю і добре розчиняється, застосовується для фізіотерапії;

— знімає похмільний синдром, рятує завзятого курця, якщо той вирішив кинути сигарети;

— допомагає при отруєнні чадним та побутовим газом;

— корисний вагітній жінці у період токсикозу, ймовірність появи здорового малюка збільшується, особливо якщо жінка проживає у несприятливих районах міста;

— знижується стомлюваність, особливо при тривалому перебуванні за комп’ютером;

— чудовий замінник лосьйону, маски або крему;

— квіти у вазі стоять набагато довше, ніж у звичайній воді.

Мертва (МВ) і жива (ЖВ) H2O

Аноліт або мертва вода має бактерицидні властивості, яких може не мати сильне ліки. Безбарвна рідина володіє тонким запахом кислоти, на смак трохи в’яже. Кислотність цієї води становить від 2.5 – 3.6 мВ. Мертва вода відноситься до ідеального дезинфектору. Застосовується в пранні, митті посуду, стерилізації бинтів і т. д. Водою обробляють приміщення, навіть якщо завелися непотрібні комахи. Неперевершений засіб лікування застуди та грипу. Властивості мертвої води зберігаються 1-2 тижні, але зберігати її варто лише в закритій посудині.

Як активувати воду в домашніх умовахКатоліт або жива H2O відноситься до стимулюючої рідини і володіє лужними властивостями. Слабкий лужний смак і відсутність будь-якого кольору характеризує коливання кислотності від 8.5-10.5 мВ. Активізуються всі біологічні процеси, підвищується самопочуття. Рідина пом’якшує шкірні покриви, розгладжує зморшки і вбиває лупа. Назва живої води виправдано в усьому, вона немов піднімає все живе, дає сили і енергію. Так як ЖВ не стабільна, її властивості швидко втрачаються. Готувати активовану воду вдома дуже важливо, її роль в повсякденному житті має особливе значення. Планета являє собою величезний кристалічний шар, пов’язане все воєдино і живе і неживе, а процеси регулюються самою природою. У воді спостерігається більш 5000 шкідливих хімічних сполук. Активована вода не панацея, але 87% визнана на загальнонародному використанні. Лікування водою відомо споконвіку, будь то купання, обливання або пиття. Наливаємо склянку води, прикриваємо її чим-небудь і починається процес активації. Активація буде якісною тоді, коли вода чиста і без хлору.

Приготувати воду можна і за допомогою активатора, що підтверджує той факт, що вода жива і мертва присутня не тільки в казках, але і насправді. Активаторів продається тьма тьмуща, вибирайте на будь-який смак і за своїм фінансовим можливостям. Готувати активовану воду за допомогою активатора просто, відбувається процес електролізу. Надприродні властивості підтримують енергетичний баланс. H2O корисна не тільки дорослим, але й дітям. У два роки починають приймати воду по чверті склянки і з віком доза збільшується. Живу і мертву воду ні в якому разі не змішують, інакше вони нейтралізують один одного. Дві рідини абсолютно різні, мають різні властивості і зберігаються окремо один від одного. Мати активовану воду вдома обов’язково для кожної людини.

Author: Murcia