Як активувати воду

Як активувати водуВодою вважається основа життя, яка складається з молекул, як і все живе на землі. Порівняно з тим, в яку структуру пов’язані молекули, воду поділяють на живу і мертву. Цінними властивостями володіє вода, особливо з гірських джерел і джерел. Вчені придумали цікаві винаходи, створили корисну воду зі звичайної води з водопроводу за допомогою активації. Жива і мертва вода за складом однакові, кількість елементів різне і відрізняється за впливом на рослини, тварин, на людину і на інші об’єкти біологічного світу, вплив може бути різним. Молекула з’єднується в асоціативну форму, від цього і залежить форма. Поле має позитивний вплив на живі організми і для біологічних процесів діє гнітюче.

Необхідність активованої води для людини

При безладному з’єднанні молекул виникають пригнічення в біологічному об’єкті. Якщо утворилася кубічна структура, то поле буде позитивно впливати на живе. Знання про процес активації дозволяють виконувати її в домашніх умовах, щоб можна було пити чисту і корисну воду. У нашій країні активація цінна і має практичне спрямування, пити воду з-під крана не тільки не корисно, але іноді небезпечно. Активація здійснюється трьома різними способами: фізичними, хімічними і біологічними. Мертва вода набирає просторові електрони, а жива вода їх випромінює. Випиваючи живу воду, в організмі людини вона розряджається і насичує організм іонами, які негативно заряджені. При низькому негативному заряді крові і лімфи відбувається позитивний вплив на організм людини.

Як активувати воду вдома

Хорошу воду, на жаль, наша держава нам не пропонує. Хоч раз кожен з нас повинен задати собі питання: «Скільки води в день ви отримуєте? Чи є в цьому кількості необхідна норма?». Каву, сік і чай не відносяться до вживання чистої води. Щоб дізнатися, як активувати воду, слід зрозуміти, навіщо потрібна така вода. Вода зберігає організм від 5-15% від непотрібних витрат на енергію. Бере просту воду з водопроводу, яку в такому вигляді пити не рекомендується.

Дуже багато книг, де можна прочитати весь процес активації H2O і зрозуміти користь для побуту та лікування. Існує дуже багато способів активувати воду і всі вони запатентовані. Активація проводиться за допомогою кремнію, шунгита і інших пристосувань. Електроактивовані вода використовується в різних рецептах, а ось кремнієва вода і вода після використання шунгита підходить для побуту і для того, щоб її пити.

Багато людей воліли пити воду після шунгита і кремнію. Пити доводилося захлинаючись, настільки смачна вона була. Вже через пару-трійку тижнів вода ставала суперечною і вже не лізла в горло. Відбувалося насичення організму корисними речовинами, а енергетикою. Навіть маленьким шматочком можна довго заряджати воду, якщо промивати його після використання. Щоб організм насичується водою активувати її і пити слід постійно. Якщо мінеральний вектор і вектор води являють собою кулясту форму, то вона буде ідеальною. Де не знайдеться жодного недоліку і не відбудеться відторгнення організмом. Чим правильніше вийде куля, тим приємніше пити активовану воду.

Дивитися відео Як активувати воду

Один мінерал не зробить H2O дуже активованою, оптимальна активація виходить при достатній кількості каменів. Комплект мінералів для будинку підійде як не можна до речі. Щоб зробити прекрасне кульове поле беруться наступні процентні поєднання: кремній (50%), шунгіт (40%), червона глина (5%), граніт (3%), мармур (2%). Береться трилітрова банка і в неї додається по 10 грам кожного з цих складових, глину можна додавати трохи в більшій кількості. Саме завдяки цьому дуже цінною є гірська вода, особливо коли відомі потреби організму в складових води. В даному випадку це імітація гірської породи, крізь яку доводиться пробиратися воді. В організмі людини вода відновлює численні функції органів людини.

Не сказати, що активовану H2O зробити легко, але і не сказати, що складно…

Промийте твердий камінь з представлених мінералів для активування під проточною холодною водою. Глину доведеться готувати трохи довше. Спочатку її слід звільнити від твердих частинок. Заздалегідь готуємо водичку і її відстоюємо, щоб хлор випарувався і потрібно в 5 разів більше глини. Все швидко і ретельно перемішуємо і чекаємо, поки не зупиниться вода в стан спокою, посвітлішає, і її можна буде пити. Витратний матеріал знаходиться в середині. Якщо збільшити кількість глини, глина як природний сорбент очистить H2O ще швидше. При сильних забрудненнях глину використовуйте не більше п’яти разів.

Ідеально активувати рідина у скляній тарі, тільки ні в якому разі не застосовуйте кришталь. Краник встановлюється, трохи відступивши з дна. Відстояну воду налийте зверху, і не доведеться витрачати свої фінансові можливості. На ємність накривається кришка, спочатку можна прикрити кількома шарами марлі. Поставте в темне закрите місце, щоб не турбувати посудину. Пити приготовану рідину можна на третю добу, а на п’яту вона вже повністю готова. Рідину потрібно зливати дуже акуратно. Зливати краще через трубочку, на зразок того, як зливають бензин.

Завдяки глині вода не повністю зіллється і осад залишиться в ній. З трьох літрів готової води буде приблизно два з половиною. Пити можна, скільки вимагає спрага. Повторне використання вимагає заміни глини і промивання мінералів, а процес повторюється ідентично. Можна робити і без глини, якщо її немає, але будуть мінімальні втрати рідини.

Таке загадкове стан води як активована вода можна сказати, що ще одне чудо світла, коли цілком вона зцілює отгружающую природу і все живе. Фактично за законами фізики вода не живе, для неї закони створила природа. Наприклад, при зниженні температури до +4 вона не стискається, а розширюється.

Активація дегазированием

Активувати, таким чином, H2O придумали брати Зелепухины, незабаром про це вони написали книги і оприлюднили свої численні дослідження. Структурування води збільшується, вода гідроксилюється і підвищується кислотність, якщо ж вода важка, то кислотність навпаки знижується. Така вода буде прискорювати процес проростання насіння. Процес дегазації видаляє мертві гази. Воду потрібно прокип’ятити і після охолодити, вміст кисню стане менше в два рази.

Кавітація – як спосіб активувати воду

Активування води відбувається за допомогою ультразвукової обробки. Водневі зв’язки за допомогою ультразвуку руйнуються, що викликає процес кавітації та стерилізації. Під керівництвом Нємчина збудували величезний випарник води, з його допомогою можна було отримувати біологічно активовану воду.

Біорезонансне активування

Активувати H2O за біорезонансне методикою можна на основі східної медицини, наукові роботи до цього не мають відношення. У кожної людини визначається свій рівень енергетичної активації. За допомогою мінеральних каміння для кожної людини готується індивідуальна активована вода, допомагає омолодитися.

Імпульсна активація Рогачевського

Вода обробляється за допомогою електроімпульсів, її використовують для пиття і для примочок при різних захворюваннях. Крізь воду пропускають через камеру поступальні заряди. В воді утворюється потужна система окислювальної реакції і всі бактерії гинуть. Для пиття така вода застосовується в обмеженій кількості і термін споживання не перевищує 10 днів, після перерви. Властивості активованої води зберігаються кілька днів. Спеціальні установки під назвою «Гроза» випускають потужну активовану H2O.

Коралова вода

Як активувати водуВода, збагачена кальцієм, вона унікальна по своїй природі і містить понад 70 важливих для життя елементів. Корали своєю здатністю утворювати вапняний скелет відомі ще з біології. Коралова вода кислотно-лужну рівновагу опускає в сторони лужного.

Завдяки активованої воді тривалість життя людини продовжується до 250 років. З роками водний баланс втрачається, але його відшкодування життєво необхідно. Самопочуття з активованою водою поліпшується, і немає ніяких сумнівів в тому, що у людини, яка вживає активовану воду організм не схильний до зашлакованості. Користь активованої води колосальне, якщо її правильно готувати і зберігати. Ні в якому разі не активуйте у приладах активації кип’ячену, відфільтровану або дистильовану воду, досягти необхідної концентрації та повної активації не вийде.

Author: Scooby