Іонізатор води активатор

Серед відомих активаторів з функцією іонізації води виділяється активатор-іонізатор Верба — 2. Прилад вдосконалено, порівняно з попередниками, на відміну від активатора Верба — 1 на ньому встановлений таймер з цифровим табло, тому і його використання характеризується простотою та надійністю. Електрод має захист Blackrock Platinum, де анод виконаний з титану і на ньому нанесено напилення в п’ять шарів з платинових металів. Це дозволяє анода не розчинятися при електролітичному процесі. Для оповіщення закінчився процесу є таймер. Автоматичне відключення і ручна збірка роблять активатор-іонізатор популярним.

Завдяки AQUATENSION SYSTEM натяг по поверхні води змінюється і стає доступним для організму. Натяг водопровідної води приблизно 73 дін/см 2, а у людини-43 дін/см 2. Від рідини H2O залежить ступінь натягу по поверхні. Одним словом вода буває рідкої і густий. Для організму потрібна рідка вода, тоді клітини не стануть витрачати свою енергію на те, щоб подолати його. Вода відмінно взаємодіє на межмолекулярном рівні. У активатор-іонізатор вбудована система безпеки без будь-яких контактів.

Іонізатор води активатор

Верба – 2 був створений на базі Верба – 1, він включає всі переваги та покращені функції. Активатор проводить активацію простої води з-під крана, що дозволяє використовувати її в приготуванні їжі. Активатор готує живу і мертву воду, з допомогою технології Aquatension System підвищується засвоюваність, так як змінюється поверхневий натяг. Чим якісніше виконаний електрод, тим довше прослужить апарат. Просте приготування активованої води.

У чому переваги активатора для води Верба — 2?

— відключення автомат і таймер полегшує управління ним, та активація проходить рівно стільки, скільки відведено часу, після роботи прозвучить спеціальний сигнал;

— Aquatension System – унікальна технологія;

— покриття Blackrock Platinum;

— безконтактна система безпеки.

Активатор – це прилад для приготування корисної води, він змінює структуру молекули і надає їй корисні властивості.

Іонізатор – використовується для отримання питної води з заданої кислотністю і ГВП. Іонізатор виробляє лужну і кислотну H2O. Іонізатор-активатор підключається до мережі електрики, а деякі і до водопровідної мережі. Вода, яка насичена іонами – справжній порятунок для городян. З-за поганої якості води доводиться хитрувати робити воду цінніше. Популярність теми за останні роки підвищилася.

Приготування живої та мертвої води

Приладів типу активатор-іонізатор у продажу величезна кількість, за допомогою пристроїв в домашніх умовах готується жива і мертва вода. Водопровідна вода, яка ще годину тому була брудною, стає унікальною і цілющою від різних захворювань. Католіт і аноліт проходять процес електролізу або як його ще називають активацію. Отримана вода має назву електроліт або активована вода. Жива вода виходить після обробки катодом, вона світла і має присмак лугу і показник pH 10-11. Вода є потужним біологічним стимулятором у лікуванні і в профілактичних заходах. Жива вода – це імуностимулятор і антиоксидант.

Іонізатор води активаторМертва вода або як її ще називають католіт, має виразно іншими властивостями та PH налічує від 4-5 одиниць. Це темнувата рідина, має кислинку і запах, вважається прекрасним дезінфектором. Вода знищує віруси, грибки і в порівнянні з антибіотиками вона безпечна для організму.

Характеристика активатор-іонізатор Верба 2

— ємність для води 1.4 літра;

— вода для активації активується за півгодини;

— ефект сріблення;

— потужність під час активації 100 Вт;

— корпус має підвищену захист IPX 1;

— є обов’язкова гарантія.

На сьогоднішній день натяжні настільки ефективні, що рівних їм поки немає, пристрій знезаражує і очищає рідина, причому хлор в даному випадку не використовується. Іонізатор пропускає воду через волоконно-оптичний фільтр. На виході виходить вода ідеальної якості, тому активатори-іонізатори настільки широко застосовуються. Сучасні компактні прилади з різними параметрами актуальні за останні роки. Вода набуває повноцінні властивості, що володіють не тільки цілющою силою, але і просто цілющим, що стосується важких захворювань. Пити H2O рекомендується щодня, розміри пристрою маленькі і не потрібно встановлювати величезні установки.

Активована іонізована вода вживається в сирому і кип’яченому вигляді. Дуже часто використовується в медицині, в профілакторіях, оздоровчих центрах. Якщо згадати старовину, то цілющою вважалася вода, яка була порушена святими, тепер же не доведеться чекати, наприклад хрещення, щоб отримати цілющу водичку. Ще років 10 тому до таких приладів ставилися обережно і не скуповували їх з прилавків магазинів, але сьогодні ситуація докорінно змінилася і вони вважаються порятунком для населення в умовах жахливої якості водозабезпечення. Щодня люди перуть, прибираются, миють посуд, готують, в цьому і показана важливість пристрою.

Прилад іонізатор-активатор це:

— ефективність використання;

— комплекс очищення;

— доступність;

— безпека;

— гарантія якості.

Прилади активації та іонізації – шлях до здоров’я. Використовується пристрій не тільки в нашій країні, але і в інших європейських країнах. Після використання приладу обов’язково слід промивати, щоб можна було знову активувати рідина в даному приладі.

Author: Serega