Дитячі заняття зі стрибків у воду: коли віддавати дитину в секцію?

Дитячі заняття зі стрибків у воду: коли віддавати дитину в секцію?Дитячі заняття зі стрибків у воду проводяться для дітей різних віків. Якщо батьки упевнені, що їх чадо на час заняття на воді здатне залишитися з тренером, то можна починати. Активні ігри на воді сприяють фізичному розвитку дитини. І навіть в ранньому віці, коли дитина тільки навчився ходити, водна середа все одно буде корисна для нього. Сьогодні можна знайти в інтернеті відео про те, як діти навіть не вміють ходити вже починають плавати. Вона жваво стрибають у воду і у них немає страху. Займатися з вашим чадом може спеціально навчений тренер, або ж ви можете повеселитися у воді з дитиною самостійно, але тут все залежить від віку дитини. З дуже маленькими дітьми повинен обов’язково займатися навчена людина, а ось якщо у вас дитина постарше, то можна сміливо брати на озброєння ігри представлені нижче.

Стрибки у воду діти люблять, не обов’язково робити з дитини спортсмена, можна просто з раннього дитинства прищеплювати їй любов до активних ігор.

Щоб зацікавити дитину стрибками у воду, можна показати йому картинки пов’язані з цим розвагою. Фотографія дитини, який весело проводить час у воді, може справити враження на ваше чадо.

Дитячі заняття зі стрибків у воду: коли віддавати дитину в секцію?Які ігри на воді для підготовки дитини до стрибків у воду можна використовувати?

1. «Найшвидший»

Призначення цієї водної забави – навчити дитину сміливо і рішуче входити у воду. На відстані 3 метрів від джерела води малюється риса. Учасники естафети шикуються в лінію за межею і за сигналом наввипередки біжать до обумовленого місця. Потім вони розгортаються і на швидкість повертаються назад. Перемагає той, хто зробить це найшвидше. Хочете мотивувати своїх дітей – покажіть їм картинки, на яких діти грають у ту гру.

Дитячі заняття зі стрибків у воду: коли віддавати дитину в секцію?2. «Пошуки скарбів»

Сенс цієї гри полягає в тому, щоб дитина навчилася пірнати. Ведучий гри кидає у воду якийсь яскравий предмет, щоб у воді його було помітно, а учасники шукають її допомогою пірнання. Переможцем стає той, хто перший дістав скарб. Хочете мотивувати дитину – покажіть їм картинки, на яких діти грають в цю гру.

3. «Водна битва»

Завданням цієї забави буде викорінення страху дітей до води. Учасників гри поділяють на дві команди і вибудовують обличчям один до одного. Як тільки ведучий проголосить старт, хлопці влаштовують водну битву — бризкають на протилежну команду, намагаючись відтіснити супротивника на берег.

4. «Танцювальний марафон»

Одного з учасників спортивного заняття призначають провідним, інші заходять у воду і повертаються до нього обличчям. Завдання ведучого – показувати прості рухи, які за ним повторюють гравці. Переможцем (і наступним провідним) стає дитина, безпомилково повторив всі рухи. Хочете мотивувати дитину – покажіть їм картинки, на яких діти грають в цю гру.

Дитячі заняття зі стрибків у воду: коли віддавати дитину в секцію?5. «Гномики – велетні»

Гравці повинні розташовуватися у воді по пояс. Ведучий, якого обирають учасники гри, буде подавати команди. У разі сигналу «Гномики» — всі без винятку повинні присісти, при команді «Велетні» — стрибати. Той, хто переплутав руху – вибуває з гри. Так до тих пір, поки не буде виявлений один самий уважний, який і стане переможцем.

6. «Пошуки скарбів» — розширена версія

Правила точно такі ж, як і в попередній грі. Єдиним винятком буде лише те, що ведучий кидає у воду не один, а відразу декілька предметів. Переможцем стає той, хто дістав як можна більше предметів. Хочете мотивувати дітей – покажіть їм картинки, на яких діти грають у ту гру.

7. «Пончики»

Тут головну роль грає інвентар – кола. Завдання дітей – сісти в коло і швидше інших доплисти до зазначеного провідним місця. Головним «пончиком» буде той, який випередив суперників. Хочете мотивувати дитину – покажіть їм картинки, на яких діти грають в цю гру.

Дивитися відео фільм «Діти в воді»:

Author: Alex