Яка підійде вода для дітей в 3 місяці?

Яка підійде вода для дітей в 3 місяці?Питання випоювання дитини виникає у моїх батьків. Для того щоб не обпектися в даному питанні і зробити все правильно, необхідно володіти достатньою кількістю інформації. Зокрема сьогодні мова піде про те, скільки води давати дитині в три місяці (це актуально для дитини 4, 5 місяців).

Також ми розглянемо і те, яка кількість води необхідно давати, і як не переборщити. Також у багатьох батьків виникають проблеми з тим, що діти відмовляються від води. Або навпаки діти можуть пити дуже багато води. Та й взагалі, яку воду можна давати дітям?

Яка підійде вода для дітей в 3 місяці?Які існують норми споживання води для дітей?

В першу чергу необхідно поговорити про норму споживання води. У віці до 3-4 років у дітей існують певні норми вживання рідини. Для того щоб розрахувати об’єм рідини, необхідної дитині для нормальної життєдіяльності потрібно помножити 50 мілілітрів на вагу дитини. Таким чином, для нормального життя дитині необхідно 50 мл води на 1 кг маси тіла. Але це не означає, що якщо ваша дитина важить 4 кг, то він обов’язково повинен випивати 200 мл води в день. Тут необхідно враховувати і вік.

Не слід боятися, якщо ваша дитина випиває води в кілька разів більше. Це не є ознакою якоїсь хвороби. А швидше за все це говорить про особливості організму вашої дитини. Також це може говорити про те, що дитина багато рухається або перебуває на сонці, і тому організм потребує досить багато води.

Також якщо ваша дитина п’є багато води, необхідно звернути увагу на те, як він харчується. Справа в тому, що місця в шлунку дитини не так вже і багато, якщо він випив занадто багато води, то, швидше за все, він буде мало їсти. І таким чином, якщо він занадто багато є, то, швидше за все, він буде менше випивати рідини.

Дитина п’є мало — це погано?

Не слід панікувати, якщо ви побачили, що дитина не випиває достатньої кількості води в порівнянні з зазначеним прикладом. Адже в даному випадку мова йде не про кількість випитої води, а кількість споживаної рідини протягом доби. Тобто в цей обсяг можна також додати й соки, киселі, і їжу рідиною.

Але і не слід повністю замінювати воду на яку-небудь іншу рідину. Оскільки лікарі не раджу цього робити, і вважають, що чиста вода є найбільш корисним джерелом рідини для маленького організму. Саме тому потрібно стежити за тим, щоб дитина не перестарався з кількістю випитої рідини у вигляді соку, компоту або чого-небудь іншого.

Дитина віком до 6 місяців повинна випивати води від 30 до 50 мл. А дитина до 1 року — не більше 100 мл води в день. Дитина віком до 1,5 року повинен випивати від 100 до 150 мл води в день. До 3 років — від 150 до 300 мілілітрів води.

І ось в даному випадку мова йшла саме про воду, а не про інший рідини. Саме тому намагаєтеся урізноманітнити харчування дитини, однак постарайтеся зробити так, щоб рідина вживається дитиною була саме чистою водою, а не чим-небудь іншим.

Яка підійде вода для дітей в 3 місяці?Що робити, якщо дитина багато п’є води?

В першу чергу необхідно звернути увагу на те, в який час року дитина багато п’є. Якщо додаткова потреба у воді виникає в жаркий час року, то тут немає нічого дивного, і приводів для занепокоєння немає. Оскільки таке явище носить періодичний характер і є лише наслідком впливу високих температур на організм.

Це абсолютно нормально, оскільки дитина влітку може дуже багато рухатися, і як наслідок потіти або просто використовувати додаткову вологу для регулювання температури тіла. І обмежувати дитину в даному випадку в кількості випитої рідини не варто, оскільки організм не випадково вимагають саме таку кількість води. Якщо його зменшити, то можуть початися проблеми зі здоров’ям.

Також зверніть увагу на те, як харчується ваша дитина. Звичайно, це залежить від віку, однак дуже часто діти можуть їсти жирну їжу або ж дуже калорійну їжу. Якщо це так, то додатково споживання вологи є необхідним організму, для перетравлення їжі і нормальної роботи всіх систем і органів. І паніка в даному випадку також є зайвою. Однак відкоригувати раціон дитини і зробити його більш правильним все ж необхідно.

Чому використовувати пляшечку для припаивания дітей не варто?

Дуже часто маленькі діти звикають до пляшечки і люблять постійно смоктати її. І якщо ви привчили дитину пити воду саме з пляшечки, то, можливо, кількість випивається дитиною води не є необхідним для нормальної життєдіяльності організму. Така тяга до пляшечки є лише бажання не розлучатися з нею.

Саме тому дуже багато лікарі радять починати припаивания дитини не з пляшки, а з інших пристосувань. Це можуть бути різні ложечки або спеціальні гуртки. Загалом, все що завгодно, крім пляшечки.

Однак якщо явних причин того, що дитина вживає протягом доби занадто багато води, немає, то існує необхідність піти до лікаря і здати певні аналізи. Звичайно, далеко не завжди такі аналізи показують наявність якої-небудь проблеми, можливо, тяга до води є просто особливістю вашого малюка. Однак перевірити його зайвий раз все-таки необхідно, для того щоб убезпечити його від виникнення різних захворювань.

Потреба у воді може виникнути і в 7 місяців і до 4. Тому навіть якщо дитині 4 місяці або менше необхідно постійно стежити за його поведінкою, можливо, за примхами дитини криється потреба додаткової рідини.

Яка підійде вода для дітей в 3 місяці?Що робити, якщо дитина п’є мало?

У деяких дітей виникають абсолютно протилежне попередньої проблеми, а саме те, що вони п’ють дуже мало. Однак тут необхідно відразу уточнити вік дитини. Якщо дитина відмовляється від води у віці до 6 місяців (іноді до 7 місяців), то це є абсолютно нормальним. Адже діти на грудному вигодовуванні отримують достатню кількість вологи з грудного молока.

Не слід намагатися напоїти дитину насильно, це може закінчитися погано. Однак пропонувати воду періодично все ж варто. Адже цілком можливо, що у дитини виникне бажання попити, а ви цього просто не зрозумієте.

Також не слід давати занадто багато води дитині, оскільки обсяг шлунка дитини не дозволяє йому з’їсти за один раз небагато їжі, місце запаленное водою не може використовуватися для їжі.

Також звертайте увагу на поведінку дитини, якщо її нічого не турбує, і він веде себе як і раніше активно, то приводу для занепокоєння немає.

А ось якщо поведінка дитини змінюється, і його явно щось турбує, то є привід сходити до лікаря. Знову ж таки це не може говорити про наявність якоїсь конкретної хвороби, однак здати аналізи і перевіритися у фахівця коштує.

Окрему увагу потрібно приділяти 7 місячним дітям, оскільки в такому віці у дитини можуть виникнути додаткові потреби у воді, і цей момент важливо не упустити.

Такі потреби можуть виникнути і в шість місяців, тому особливу увагу необхідно приділяти поведінки малюка.

Дивитися відео фільм «вода для дітей 3 місяці»:

Author: Andrey