Аквафор глечики фільтри для води

Аквафор глечики фільтри для водиУ російських споживачів фільтри аквафор користуються величезним попитом. Пристрої глечик пройшли всі найвідоміші тестування, були оцінені незалежним експертом. Сам глечик виготовлений із пластику для харчових цілей, здоров’я буде в цілковитій безпеці. Картриджі в глечиках використовуються як фільтруючі елементи, вони виготовлені за особливою технологією. З зовнішньої сторони глечик нагадує чайник електричний. Пристрої не потребують підключення до водопроводу, це і мережа головна перевага глечиків. Варіант дуже підходящий для дачі, для дому і на природу можна з собою взяти.

Вода наливається в спеціальну ємність у фільтр-глечик, вона під силою тяжіння проникає вниз фільтруючого пристрою. Друга частина називається приймачем чистої води. Безліч модулів з різними фільтруючими пристроями випускаються для різних глечиків. В глечиках аквафор використовуються три основних фільтра: бактерицидний, для жорсткої і м’якої води. Продуктивність за годину буде коливатися від 5 до 20 літрів, а це дуже і дуже мало. В глечик в середньому міститься 1-2 літри, в більш великі глечики вміститься 4-5 літрів, ресурсність змінного картриджа становить 400 літрів.

Ресурсність така маленька, тому що вода йде самопливом, а з водопроводу вода проходить під високим тиском. В напірних пристроях можна встановлюватися щільні сорбенти, вода їх все — одно продавить і пройде. Щільність глечикових змінних модулів менше, тому і ресурсність мала, але і високі продуктивності фільтрів-глечиків з області фантастики не варто сліпо цим фактом довіряти. Маленький ресурс компенсується можливістю користуватися ним в будь-якому зручному місці.

Основні переваги фільтрів аквафори

— матеріал, що отримав патент на винахід під назвою «Аквален». Цей матеріал відрізняється від гранульованих смол, які застосовуються в найпростіших фільтрах, його структура волокниста. Домішки дуже швидко поглинаються за рахунок збільшеної площі контактування з водою. Волокна здатні затримувати важкі метали, причому таке очищення не залежить від жорсткості води;

— немає каналів – якщо подивитися на звичайний фільтр, то вода проникає через отвори в сорбирующем речовині. При утворенні великих каналів вода не отримує високого ступеня очищення. У аквафоровских глечиках все відбувається по-іншому, волокнистий матеріал утримує сорбуючі частинки всередині, тому виключено утворення каналів. Вода починає просочуватися по всьому об’єму фільтра;

— закріплення срібного покриття на сорбирующем речовині. Фільтр аквафор срібло знаходиться в іонному вигляді, воно активно бере участь в очищенні. Якщо срібло знаходиться на поверхні, то воно дуже швидко змивається.

Аквафор глечики фільтри для водиЧому, ви запитаєте, потрібно користуватися фільтрами для води аквафор? По – перше вода каламутна і в ній присутні нерозчинні частинки, які фільтруються тільки за допомогою фільтрів або потрапляють в організм людини. А адже є ще одна небезпечна речовина – хлор, він дає незвичайний і противний смак воді з-під крана. Труби дуже іржаві в центральному водогоні, тому очікувати у своєму змішувачі чистої води не доводиться. Є системи, що працюють більше 20 років, але є й ті, яким понад 50 років. У воді можуть знаходитися частки важких металів і навіть накопичуватися іржа.

Часто головною проблемою стає хлорована вода, так як хлор додається на очисних станціях подачі води. Хлорна вода небезпечна для організму, а пити чи ні таку H2O вирішувати тільки вам. За даними Санпіну низька концентрація організму не несе шкоди, але вкрай обережними повинні бути астматики, алергіки і інші хронічні хворі, їх самопочуття дуже піддається впливу ззовні. Самим небезпечним з’єднанням є хлороформ, отруйна речовина, практично отрута.

З одного боку може здатися, що кип’ятіння вбиває всі речовини і бактерії, що фільтр — глечик і не потрібен. При кип’ятінні відбувається збільшення концентрації речовин в нелеткому вигляді. Дуже важливо, що фільтри аквафор не затримують корисні компоненти. Сорбент не притягує корисні речовини, так як вони навіть не прилипають, а відштовхуються. Аквафор відрізняються інших виробників, начебто аналогів, але в них містяться волокна Аквалену і активоване вугілля.

Властивості матеріалу унікальні, і якщо взяти всього 10 грам волокнистого матеріалу, то він здатний замінити кілограм активованого вугілля. На основі цього можна виділити кращі риси фільтр — глечик аквафор:

— повністю і остаточно видаляються віруси і бактерії;

— бруд і продукти очищення не потрапляють в чисту воду завдяки зручній і герметичній конструкції, навіть не страшно, якщо фільтр вичерпав свою ресурсність;

— мінеральні речовини не залишають воду і залишають її цінною та корисною.

Подивіться на світову водопровідну воду, скрізь вона різна, а в Росії вона вважається найбруднішою, аквафор відмінно очищають рідина, особливо добре водою займаються на Заході. Наша ж країна переклала всю відповідальність на відомі компанії, які намагаються і придумують унікальні пристрої, дорогі і деякі з них мають дуже високу вартість. Розробляються фільтри в Пітері, тому про якість їх роботи можна сказати тільки позитивно.

Аквафор фільтри-глечики для води: які вони?

Модель Прованс – це пристрій нового покоління, його дизайн стильний і ергономічний, тримати пристрій легко і зручно. Змінна касета здатна затримати нафтові продукти, активний хлор, важкі метали та інші домішки. Очищення води зі збереженням корисних властивостей. Містка ємність дозволяє очистити велику кількість H2O. Підключати до водопровідної мережі не доводиться, всі елементи виготовлені з харчового пластику і безпечні для здоров’я.

Модель Престиж – елегантна і зручна, на кришці встановлений індикатор з ресурсностью. Модуль працює на повну потужність, як сорбирующего речовини додається бактерицидний сорбент. Об’єм глечика воронка 1.35, сам прилад 2.8, ресурсність картриджа 300 літрів. Аквафор пройшло всі випробування і перевірку захистом прав споживачів.

Модель Кантрі – це універсальний глечик прилад для очищення води. Пристрої представлені обсягами воронки 1.75 і глечика 3.9 літра з ресурсностью в 300 літрів. Кантрі передбачає змінний модуль В100-5, бере участь у роботі з хлором, бактеріями і органікою.

Модель Гаррі – одна з молодих моделей фільтр – глечик. Цей прилад представлений в зручному і елегантному вигляді, в пристрій вставляється бактерицидний картридж. Якісна очистка пройшла тестування і випробування, відмінний варіант для дитячого харчування і людського благополуччя.

Є в аквафорах кращі?

Якщо дивитися на очисну функцію, то аквафор в очищенні води бере участь однаково в незалежності від того чи іншого пристрою. Якщо ви хочете взяти фільтр в похід, то В150 не підійде, ось Універсал буде непоганим варіантом. Якість виробника однакове, а от по зручності можна вибрати будь-який пристрій.

Аквафоры дбають не тільки про дорослих, але і про наших діточок, в їх колекції представлені моделі фільтруючих приладів для малюків. Привчаючи дітей змалку дбати про здоров’я, ми розвиваємо в них найглибше почуття – турботу. Тільки уявіть, яку б воду пив ваша дитина, якщо б не було таких дивовижних ємностей. Вирішити проблему небезпеки від водопровідної води повинен кожен з батьків. Здорові напої та їжа – запорука довголіття і починати берегти себе треба з дитинства. До великого щастя придумані фільтри, які виконують дуже важку роботу. Глечики ємності зручні у використанні і асортимент їх настільки різноманітний, яскравий і соковитий, що очі розбігаються при виборі.

Тільки від картриджів залежить, наскільки буде чиста вода, рекомендуємо стежити за зміною касет, тому при виборі поцікавтеся, які картриджі будуть потрібні для нього. Якщо поводитися з обладнанням дбайливо, то тривалість його роботи буде досить великий. З Аквафором пийте гарантовано чисту і прозору воду. По всьому світу інтерес до них колосальний і попитом фільтруючі пристрої користуються величезним. В роботі використовуються лише екологічні матеріали, які пройшли всі щаблі якості. Природна і корисна вода, в якій дотриманий баланс мінералів і мікроелементів.

Author: Coolio