Картридж для фільтра води брита

Картридж для фільтра води бритаНайвищого класу глечики Брита вже понад сорок років, присутні на ринку товарів для очищення і фільтрації води. Це один з основних лідерів в системі оптимізації та водоспоживання нашої країни. Гарантія високої якості надається самою фірмою, яка постійно проводить інтенсивні дослідження і впроваджує дуже багато напрацювань. Компанія по праву визнається інноваційної, що підтверджується патентами, особливо міжнародних. Завдяки постійному розширенню лінійки продукту успішність компанії зростає. Виробництво знаходиться в Німеччині, на території Росії широко використовується не тільки фільтр, але і комплектуючі картриджі до нього.

Існує чотири види глечиків в фірмі:

— BRITA Navelia;

— BRITA Elemaris;

— ВRITA Aluna;

— BRITA Marella.

Розглянемо докладніше пару предтавителей.

Фільтри-глечики Aluna XL компанії Brita

Пластикове пристрій стане просто незамінним помічником на вашій кухні. Переваги, які дають ці глечики:

— поліпшення смакових якостей гарячих і холодних напоїв;

— відсутність накипу і збільшення терміну служби;

— їжа виходить смачною і корисною для здоров’я;

— чай та інші напої вийдуть ароматними і насиченими.

Картридж для фільтра води бритаMaxtra – це особлива технологія, яка знижує вміст у воді шкідливих речовин, в тому числі хлору, важких металів і пестицидів. Ефективно фільтруються солі жорсткості. Глечик має механічний лічильник ресурсу, який нагадає про те, що кожні чотири тижні доведеться замінити картридж. Ергономічний Дизайн глечика, при знятій кришці дозволяється мити в посудомийці. Місткість глечика досить велика, а це зручно для великої родини.

Фільтр Marella XL MAXTRA для води

Пристрій працює з високим вмістом алюмінію, свинцю та міді, впорається навіть з органічними домішками. Жорстка вода пом’якшується до стану, приємного для пиття. Завдяки конструкції з антинакипинным дією побутові прилади служать довше. Встановлено календар автоматичної заміни касети. New Brita працює з чотириступінчастою фільтраційної системою. Місткий глечик миється в посудомийній машині, тільки кришка знімається. Одна ручка дуже зручна, відкидна кришка.

Brita Maxtra – змінний картридж для фільтра води брита

Картридж одиночний фільтрує воду в чотири сходинки і знижує жорсткість води приблизно на 20%. Картриджі містять іонообмінні смоли і активоване вугілля.

— спочатку проходить фільтрація попереднього очищення води, фільтр має дрібну клітинку на сітці;

— фільтрація іонообмінним способом, в роботі беруть участь іонообмінні смоли, вони знижують жорсткість і видаляють алюміній, мідь і т. д.;

— активоване вугілля і фільтрація через нього. Активоване вугілля допомагає видалити запах, смак і інші домішки органічного походження;

— останній етап передбачає інтенсивну фільтрацію, де спеціальна сітка, що затримує різні домішки.

На виході вода виходить чистою і не має домішок взагалі, вона прозора і підходить для приготування різних напоїв. Щоб почати користуватися картриджем його необхідно помістити в ємність з водою і потрясти його, щоб залишки вугілля і пилу вимилися і не потрапляли в очищену воду. Картриджі вставляються в глечик і щільно закриваються. Щоб фільтр був готовий до використання його необхідно наповнити пару раз і злити. Всередині картриджа знаходиться фольга, яка може бути періодично сухий.

Картридж має певний термін придатності, заводська упаковка розрахована на термін до чотирьох років. Зберігання картриджа для води рекомендується при температурі 1-50 градусів, вологість не повинна бути менше 50%. Фільтри Brita не повинні піддаватися прямим сонячним променям і теплового впливу. Тільки при регулярній заміні картриджа забезпечується високоякісне фільтрування води. Ресурсність визначається складом води, у разі складових жорсткості 12 — 14,5° EH касета змінюється кожні сто літрів. Чим жорсткіше вода, тим більше її потрібно, а значить, ресурсність скорочується. Заміна картриджа проводиться з метою забезпечення якості роботи пристрою.

Дуже часто трапляється, що активоване вугілля потрапляє у воду, коли фільтр ще не повністю промити. Шкаралупа кокосового горіха представлена гранулами активованого вугілля. Натуральний продукт буває різної якості, от і природна шкаралупа теж. Обов’язково читайте інструкції по застосуванню. Картриджі, як і глечики, пройшли повну перевірку і відповідають найвищій якості, вони не приносять шкоди здоров’ю.

Якщо картридж для води доведеться залишити і їм не користуватися якийсь час, наприклад, ви їдете на море, то рекомендується відключити фільтр від пристрою. Його помістіть в холодильник, пропустіть воду через нього і продовжуйте користуватися. Дуже важливо пам’ятати і те, що фільтр видаляє фтор, який у невеликій кількості присутні у картриджі.

Розглядаючи фільтраційний процес фільтрів Brita, пропустити воду через змінну касету можна приблизно літр води за 1.5 хвилини. Чим більше рідини пропускається через касету, тим брудніше вона стає і, значить, більше часу потрібно на фільтрацію. Фільтр завжди повинен перебувати у воді, а це значить, що під рукою постійно буде чиста відфільтрована вода в обсязі залежному від обсягу ємності.

Проведемо невелике тестування на чаї, щоб дізнатися вичерпаний ресурс картриджа чи ні. Візьмемо просту воду, не очищену фільтром, прямо з мережі водопроводу. Напій вийде мутнуватий і буде мати злегка гіркий смак. По поверхні буде відливати металева плівка, яка обов’язково після пиття осяде на стінках кружки у вигляді коричневого осаду. З водою з фільтру Brita рідина буде ароматна, без гіркоти і плівки, стінки будуть абсолютно чистими. Якщо ж плівка з водою з фільтра стала з’являтися, то значить, ресурсність вичерпана і доведеться подумати про заміну картриджа.

Турбота про своє здоров’я стосується кожної людини, про якість питної води почали думати з незапам’ятних часів. Сьогодні питання про воді стоять на першому місці в дослідницькій та науковій діяльності. Фільтруючі глечики роблять воду безпечною і корисною. Хайнц Ханкаммер при заснуванні компанії виконав у своїх творіннях всі поставлені завдання. Свою фірму він назвав на честь улюбленої донечки. Компанія придбала широкомасштабні рамки і стала провідним виробником в очищенні H2O. Сьогодні ці фільтри високоякісні і затьмарили дрібних виробників, картриджі яких не користувалися великим попитом. В роботу залучаються не тільки фахівці компанії, картриджі Brita оцінюються та незалежними фахівцями. Асортимент продукції постійно зростає, і пристрої отримують найвищі нагороди на виставках.

Чому покупець вибирає Brita?

Глечики мають яскраві кольори, або пастельні. В інтер’єрі буде якісний і красивий прилад, який постачає воду без перебоїв. Кольорові і викликають вони настільки контрастні, що відразу показують творчий потенціал дизайнерів, що працюють в компанії. Пристрої допомагають підтримувати водний баланс, організм залишається бадьорим, напої смачними, а їжа здоровою.

— чудовий смак – речовини з картриджів не змінюють смаків, різниця між брудної та чистої водою відчутна;

— особлива технологія дає свіжість і знижує жорсткість, щоб продовжити термін служби фільтра міняйте змінні касети по мірі їх забруднення;

— гарний дизайн і висока якість, їх вибирають сотні мільйонів людей. Перевірено і схвалено експертами;

— кращі характеристики, індикатор-календар.

Переваги фільтрів

  1. Висока якість.
  2. Відчуття нового смаку.
  3. Доступна вартість.
  4. Зручність використання.
  5. Прекрасний зовнішній вигляд глечика.

Особливістю фільтрів є не тільки окремий продаж, але і додаткова комплектація до побутової техніки відомих брендів Samsung, Bosch і Siemens. Фільтрація – дуже важливий процес очищення рідини для пиття. Якщо вода вимагає кип’ятіння і населення про це оповіщено, то перед очищенням через фільтруючий пристрій воду доведеться також прокип’ятити. Не можна очищати в глечиках гарячу воду, вони розраховані винятково на холодну. У зв’язку з вимогами гігієнічних норм активоване вугілля проходить срібну обробку, тому не викликає алергію у хворих і дітей.

Author: Maxim