Керамічний мембранний фільтр

Керамічний мембранний фільтрКерамічні мембранні фільтри сьогодні досить популярна і доступна група фільтруючих пристроїв. Керамічний фільтр не тільки доступний, він універсальний і відмінно очищає воду від забруднень. Систем з керамічними комплектуючими величезний вибір, можна зупинити увагу на настільних системах, а можна використовувати портативні великі пристрою. Пристрій підійде не тільки для конкретних потреб людини, але й для загальної фільтрації. Якщо буде потрібно в квартиру нова система водоочищення, то керамічний фільтр буде саме тим, що буде якісно очищати воду. Кращі керамічні мембранні фільтри гарантують задоволення всіх людських потреб.

Поняття керамічний мембранний фільтр

Керамічний мембранний фільтрКерамічний мембранний фільтр – це певна група пристроїв, які працюють з певною середовищем, де очисником є поверхня з дрібними порами, вона фільтрує все від осаду до бактеріальних частинок. Чиста вода очищається до стану питної і це займає дуже мало часу. Ви запитаєте: «А як же вони працюють?». Все досить просто і немає особливих прийомів, вода просочується крізь мільйони пір з поверхневою системі. У період цього процесу видаляється органіка і неорганічні частинки, які перевищують 0.5 мікрон. Ці речовини залишаються на керамічній поверхні. Кісти, лямблії і криптоспоридии не проходять через керамічні мембранні фільтри.

Великі забруднення, що проникли через поверхню, зупиняються внутрішньою системою. Внутрішньою поверхнею фільтруючого пристрою зупиняються дрібні частинки. Частинки з керамічної пристрою проходять складний і тривалий лабіринт. У лабіринті присутня величезна кількість гострих куточків, тому навіть якщо частинки проникли всередину, то вони можуть потрапити у пастку гострого куточка. Деякі керамічні пристрої містять у собі бактерицидну оформлення у вигляді сріблення. Срібло немов агент, який відображає зростання внутрішніх бактерій з поверхневою системі фільтрів. У центр керамічного фільтра додаються гранульовані кульки активованого вугілля. Фільтри знищують хлор і запах хлору, видаляють смак і усілякі присмаки, усувають величезна кількість пестицидів. Це актуальний варіант для приватних домоволодінь і заміських котеджів.

Керамічний мембранний фільтр: виробництво

Немає певного точного складу пристрою, він може періодично змінюватися. У виготовленні пристрою використовуються тонкодисперсні порошки діоксиду кремнію. Він утворюється з клітинних стінок мікроскопічної водорості. Існує понад 1500 способів, які дозволяють використовувати даний матеріал. Цей кремнезем обпалюється при дуже високих температурах, він підходить для створення керамічних картриджів та свічок для них.

Від яких забруднювачів буде відбуватися очищення, залежить від моделі і марки пристрою. Приблизно 99% бактерій видаляється з допомогою керамічного картриджа, це і сальмонели і холерна паличка та багато інших вірусів органічного походження. Найголовніше, що пристрій настільки ефективно займається очищенням, що вода залишається без неприємного смаку і запаху.

У боротьбі з фтором

Є деякі моделі, які дуже якісно видаляють будь-яку кількість фториду. Найкращими можна виділити пристрої фірми Долтон, де стоять певні свічки і фільтруючі картриджі. Якщо проблема з фтором постає гостро у вашому регіоні, то рекомендується скористатися спеціальними очисниками керамічного типу проти фтору, це і системи фільтрації зворотного осмосу. Різні фільтруючі пристрої борються з різними забрудненнями з демонизирующими елементами, часто застосовуються в акваріумах. Смакові якості в будь-якому приладі керамічного типу будуть відмінними ідентичними.

Керамічні фільтри виробляють відомі виробники. Crystal Quest випускає зручні в розмірах настільні фільтри. Katadyn теж випускає такі фільтри, але в обмеженій кількості. Стиль може відрізнятися, одні застосовні для туристів, інші для кемпінгу, треті підійдуть для тривалих експедицій. Долтон найвідоміші і пропозиції у них вигідні, є раковинные пристрою і ті, що течуть самопливом. Найзручніше те, що фірма пропонує всі аксесуари на випадок поломки. Вартість пристроїв від 100-2000 доларів, якщо просунута система.

До того, як доведеться замінювати фільтр, його використовують багато разів, але для ефективності очищення його доведеться чистити частіше. Якщо фільтр сильно заб’ється бруд, вода проходити не буде взагалі. Керамічні пристрої використовують не тільки вдома, але й поза його, популярністю користуються і керамічні прилади компанії Pentek.

Відмітними особливостями керамічних пристроїв є:

— стійкість до лугів;

— термостійкість;

— міцність до механічних забруднень;

— стійкість до абразивних речовин;

— простота очищення;

— довгий термін служби.

Фільтри представлені самими різними система, тому кожен для себе знайде підходящий варіант. Універсальні і для кожного доступні фільтри для очищення води з різними пористими поверхнями видалять всі сторонні домішки. Сьогодні часто стали застосовувати керамічні фільтри на електронних заводах і на фармакологічних фабриках, що говорить про чудодійні особливості приладів.

Для більш точного вибору фільтра краще зробити аналіз вашої водопровідної води. Це дозволить точно визначити її недоліки і вибрати фільтр, ґрунтуючись саме на цій інформації. Адже дуже важливо підібрати такий фільтр і картридж до нього, щоб він був здатний видалити з води всі забруднення, які присутні в ній. В іншому разі використання фільтра буде неефективним, а значить, витрати на його придбання — зайвими. Також необхідно вибирати фільтр з урахуванням бюджету, який ви готові виділяти на його обслуговування.

Author: Elena