Магістральні фільтри для води що це?

Магістральні фільтри для води що це?Звичайно ж, всі люди хочуть, щоб з кранів у їхніх квартирах завжди текла чиста і прозора питна вода. Але, на превеликий жаль, наша водопровідна вода практично ніколи не відрізнялася чудовою якістю. Зазвичай, вона містить домішки, які є причиною її стороннього присмаку і запаху. До того ж, таку воду не назвеш прозорою. Використовувати її для пиття мало кому захочеться, так це і небезпечно для здоров’я. Рішенням цієї проблеми буде встановлення в домашню водопровідну систему магістрального фільтра для очищення холодної і гарячої води. Він монтується прямо в трубопровід і має призначення проходить всю воду зробити чистої і питної.

Які ж проблеми дозволяють вирішити магістральні фільтри для води?

— Провести глибоке очищення води, що важливо, адже в більшості випадків вода надходить у квартири не свердловини, а з штучних або природних водоймищ, що знаходяться десь поруч. Наявні міські очисні станції в більшості випадків лише хлорують воду. Тому, вона, швидше за все, після такого очищення, буде містити і важкі метали, і канцерогени, і деякі хвороботворні бактерії, стійкі до хлору.

— Поліпшити смак води. Погана очищення призводить до того, що її смакові якості знаходяться на дуже низькому рівні. Можна, тому очікувати, що вона буде мати присмак хлору, іржі або сірководню… Звичайно, на такій воді буде неможливо приготувати смачну їжу. Навпаки, якщо воду якісно очистити, приготованих нею блюд буде зовсім іншою.

— Зробити воду м’якою. Жорстка, недостатньо очищена водопровідна вода негативно впливає на шкіру і волосся людини. Ранні зморшки, різні висипання, порушена структура волосся – ось неповний перелік негативних результатів такого впливу. Якщо ж вода очищена якісно, можна не побоюватися появи цих симптомів.

— Продовжити термін служби вашої побутової техніки. Вода, що пройшла через магістральний фільтр, а що це за пристрій ми вже зрозуміли, не залишає сторонніх часток і накипу в бойлерів, посудомийних, пральних машинках і на електрочайниках.

Магістральні фільтри для води – що це?

Існують кілька видів домашніх фільтрів. Застосування кожного з них по-різному впливатиме на якість фільтрованої води.

— Фільтри грубої очистки води роблять її придатною лише для технічного використання. Особливість їх будови – це наявність сіточки з дрібними осередками, яка потрібна для затримки твердих частинок. Така сітка повинна регулярно очищатися, щоб уникнути засмічення фільтра. Краще всього, якщо таких сіточок буде кілька. При цьому осередки повинні послідовно зменшуватися в розмірах

— Пристрої для тонкого очищення води встановлюються за системами грубого очищення для більш ретельної обробки. На вхідних їх частини є сітки для затримки крупного сміття. Крім того, такі фільтрувальні установки забезпечені картриджем – своєрідною ємністю для води, заповнених сорбентом.

Картриджі для тонкого очищення мають поріг фільтрації від 1 до 20 мкм, причому, популярнішим ті, поріг фільтрації яких не перевищує 5 мкм.

— Фільтри доочистки. Їх застосування дозволяє отримати абсолютно чисту питну воду.

— Магістральний прилад для комплексної очистки з зернистим завантаженням призначений для видалення як біологічних, так і хімічних домішок і забруднень. Він являє собою балон великого розміру (що є єдиним його недоліком) з максимальною продуктивністю – від 16 до 400 літрів в хвилину. Це — фільтр глибокого очищення, який одночасно добре пом’якшує воду.

Додаткові пристосування до магістральних фільтрів для очищення води

Використовуються ці системи для того, щоб надати вже очищеної воді ще кращі якості. До них відносяться пом’якшувачі води, які працюють разом з фільтрами грубого очищення. Пом’якшувач необхідний для нормалізації хімічного складу води та запобігання утворенню накипу в побутовій техніці. Найчастіше – це безреагентные фільтри, забезпечені магнітами, що впливають на містяться у воді сторонніх домішок і солей важких металів. В результаті, шкідливі речовини виявляються в осаді, не заподіюючи ніякої шкоди побутової техніки і сантехніки.

На що бажано звертати увагу при виборі магістрального фільтра для очищення води

Магістральні фільтри для води що це?Водопровід в сучасних квартирах, зазвичай, організований з двох магістралей: холодної та гарячої води. Зазвичай, кожна з них вимагає свого, окремого фільтру. Вирішуючи питання про встановлення систем, що очищають воду у себе вдома, необхідно враховувати той факт, що магістральний фільтр, призначений для гарячої води — універсальний і може застосовуватися на обох магістралях, адже ні вплив гарячої, ні вплив холодної води не принесе йому шкоди. Фільтр для холодної води ні в якому разі не можна застосовувати для фільтрації гарячої води. Але перед установкою переплутати їх буде дуже складно, так як вони мають дуже чітке розходження: корпус «холодного» фільтра – холодний (синій або прозорий), а корпус «гарячого» фільтра відповідно яскравий, гарячий (оранжевий або червоний).

Перед тим, як зробити покупку, необхідно врахувати наступні показники:

Втрати робочого тиску в системі можуть становити 0,1-0,6 бар або більше. Якщо напір води невеликий, або квартира, для якої вибирається магістральний фільтр, знаходиться на верхньому поверсі, можливо, з’явиться необхідність установки магістрального насоса.

Продуктивність фільтра, іншими словами — здатність фільтра пропустити певний об’єм рідини в одиницю часу

Обсяг споживання води фільтром повинен бути досить великим, щоб існував якийсь запас.

Розміри фільтра і формат його корпусу. Найбільш популярні формати Slim Line і Big Blue. Фільтри розрізняються по виду корпусу і по тому, які фільтруючі властивості їх змінних картриджів. Це, наприклад, фільтруючі пристрої з картриджами, призначеними для видалення солей важких або заліза. Або магістральні пристрої з картриджами, знижують вміст хлору у воді.

Для домашнього використання оптимальний прилад тонкого очищення (картриджного типу) 10″ Big Blue. Це означає, що він має синій корпус з діаметром 184 мм і розміром картриджа10″. Перевага даного фільтра в тому, що його застосування робить воду м’якою і абсолютно позбавленою від усіх шкідливих домішок, включаючи хлор і солі важких металів.

Ми вже говорили вище про те, що сітчасті пристрої зазвичай бувають багатошаровими. Система сіток, зазвичай, зміцнюється в металевій трубі. Проходячи через трубу, вода залишає на сітках всі великі частки розміром більше 50 мкм (це може бути пісок або окалина).

Тому, перед придбанням фільтра даного типу, в першу чергу, треба з’ясувати, який діаметр труби, адже сітки будуть кріпитися на неї.

Ще краще якість очистки води у магістрального приладу з промиванням, тому, по можливості, вибирайте саме його.

Прилад з попереднім очищенням води – теж варіант магістрального фільтра, досить зручний в експлуатації.

Магістральний прилад зі змінним картриджем — це проста конструкція, яка складається з безпосередньо самого картриджа, а також невеликий колбочки і кришки. Він здатний вловити найдрібніші частинки сміття та забруднень. Якість води залежить він ступеня фільтрації: чим вона тонша, тим смачніше і прозоріша вода. Природно, використаний картридж підлягає обов’язковій заміні. Існує кілька видів таких картриджів, а який з них придбати вирішіть для себе заздалегідь:

— картридж, що дозволяє нормалізувати кількість заліза в організмі (БА);

— картридж,пом’якшуючий воду (ВС);

— картридж, очищаючий хлоровану воду;

— картридж з поліфосфатної навантаженням, усуває вапняні відкладення і захищає від накипу.

Взагалі, фахівці стверджують, що для правильного вибору картриджа, бажано повісті хімічний аналіз води. Адже картриджів, здатних очистити абсолютно будь-яку воду, незалежно від її недоліків, не існує. Не забувайте і про те, що будь-картридж – це одноразова конструкція, термін служби якої становить приблизно 6 місяців.

Монтаж магістрального пристрою здійснюється безпосередньо у водопровідну магістраль. Ділянки, де підводиться і відводиться вода, забезпечуються байпасом і кульовими кранами — регуляторами. Місця кріплення фільтра необхідно зробити доступними для того, щоб можна було без праці проводити зміну знімних частин.

Author: Serega