Можна магістральні фільтри встановити і вибрати самостійно?

Можна магістральні фільтри встановити і вибрати самостійно? Магістральні фільтри монтуються безпосередньо в водопровід, цим і обумовлена назва. Основною функцією фільтра магістрального типу є те, що він чистить проточну воду від сміття, механічних утворень, а також від хімічних сполук.

Встановлюється безпосередньо на водопровід фільтр може пропускати крізь себе великі потоки води. Важливе місце займають фільтри, які можуть пропускати обсяг води від 20 до 50 літрів в хвилину, його достатньо для забезпечення водою цілої квартири або невеликого будинку. При виборі магістрального фільтра візьміть до уваги напір у вашій магістралі. Напір в системі водопроводу, на який прямо впливає встановлений магістральний фільтр, повинен бути не менш 0,1 – 0,5 бар.

Який магістральний фільтр краще підійде для дому?
Магістральні фільтри видаляють з води механічний сміття. Цей тип очисника більш результативний, коли його встановлюють у точці входу водонапірної системи в будинок. Завдяки фільтру все, що споживає воду, в тому числі і сантехніка, будуть служити дуже довго. Крім цього, завдяки установці очищувачів грубої очистки ми отримуємо відмінний результат, який позитивно впливає на роботу фільтра тонкого очищення. В даній схемі фільтруючий елемент — це сітка з металу, що має дрібні осередки.

В залежності від призначення магістрального фільтра і його типу, осередки на фільтрувальну сітку можуть бути різними. Відповідно, чим менше осередок, тим більше механічного сміття може затримати фільтр.

У магістральних фільтрів, які призначені для механічного очищення води, є свої недоліки. Даний фільтр не дає можливості видалити з води хімічні сполуки, що вкрай важливо для отримання питної води хорошої якості. Сіточка на таких фільтрах забивається вкрай швидко, для того щоб швидкість очищення була досить високою, необхідно постійно чистити сіточку від сміття.

Існують і більш складні конструкції, які складаються з кількох фільтрувальних елементів різного типу, вони дозволяють видаляти з води розчинені в ній речовини.

Вибір магістрального фільтра для будинку повинен ґрунтуватися в першу чергу на вимогах до якості очищення. Якщо ви вибираєте фільтр для підготовки питної води, то вимоги повинні бути максимально жорсткими. Якщо ж ви хочете продовжити термін служби побутової техніки, то потрібно підходити до вибору фільтра з урахуванням проблем води, які можуть призвести до поломки приладів в будинку.

Фахівці попередньо радять робити аналіз води. Це дозволяє визначити, які домішки і в якій кількості містяться в ній. За результатами аналізу можна сміливо відправлятися в магазин і вибирати пристрій для очищення води.

Можна магістральні фільтри встановити і вибрати самостійно?Як правильно встановлювати фільтри і чи варто то робити самостійно?

Магістральні фільтри встановити самостійно у кого-небудь навряд чи вийде. Даний тип фільтра підключається безпосередньо до магістралі водопостачання. Процес установки вимагає наявності інструментів, а також навичок. Неправильно встановлений фільтр може вплинути на якість очищення або термін служби елементів фільтра. Тому краще не ризикувати, і доручити установку професіоналу.

Дивитися відео фільм «Магістральні фільтри встановити»:

Author: Pasha