Як фільтрується вода у фільтрах-глечиках від різних виробників?

Як фільтрується вода у фільтрах-глечиках від різних виробників?Фільтрів побутового призначення зараз величезна кількість, як і їх виробників.

Один з найважливіших питань споживача: «Як власне розібратися в них і наскільки вони надійно очищають воду?». Чистота води в кожному регіоні країни дуже різна і може змінюватися не тільки протягом року, але і протягом дня. Так що правильний вибір фільтра — це дуже важливе завдання.

Як фільтрується вода у фільтрах-глечиках від різних виробників?Як очистити воду з допомогою фільтра типу глека?

Фільтри-глечики, картриджі яких складаються з сорбентів (до їх складу входить кокосове активоване вугілля), зараз набирають величезну популярність. На ринку побутових фільтрів вони є найбільш дешевими і доступними для всіх верств населення. Виробники фільтрів зараз виготовляють змінні елементи, які складаються з декількох шарів фільтруючого матеріалу і сорбентів, але їх функція незмінна — всі вони очищають воду методом сорбції. Тобто забирають все зайве речовини і випускають очищену воду.

Фільтри, які мають нові касети, дуже ефективні у використанні. Але найчастіше, вода недостатньо чистий, а самі забруднення накопичуються. Сорбційні фільтри мають спеціальний відсік, в якому збираються всі нечистоти. В силу невеликих розмірів самого глека фільтра ці відсіки теж невеликі. Коли рівень наповненості стає критичним, вода просто перестає фільтруватися, і в неї можуть просочуватися всі відходи, що накопичилися, так що за ресурсом фільтра варто стежити.

Як фільтрується вода у фільтрах-глечиках від різних виробників?Який ресурс картриджів пропонує компанія Бар’єр?

Виробник касетних фільтрів «Бар’єр», на своїй продукції пише: «Обсяг касети — 350 літрів рідини і залежить від якості води, яку фільтрують. Рекомендується міняти фільтри раз на місяць ». І найсумніше, що вода в регіонах не найвищої якості, а іноді навіть небезпечна для здоров’я.

Що може запропонувати компанія Гейзер?

Фірма « Гейзер» — один з великих виробників касетних фільтрів, і вони також пишуть на своїй продукції наступне: «…до 500 літрів», але є невеликий недолік — цифри написані гігантськими буквами, а ось приставка «до» маленькими. Для чого це зроблено абсолютно незрозуміло. Напевно, виробник сподіватися, що споживач не помітить цього, в надії на великий обсяг купить саме їх продукт, а потім, коли ліміт вичерпається, буде труїти себе. Шкода, що така велика фірма дбає лише про власну вигоду.

Як фільтрується вода у фільтрах-глечиках від різних виробників?Наскільки довго можуть пропрацювати фільтри Аквафор?

Ще один виробник фільтрів під назвою «Аквафор» хитрує з власним споживачем. На фільтрах для глечика і зовсім немає вказівки про ліміт використання. Щоб знайти хоч якісь відомості потрібно відкрити упаковку, і у внутрішній частині ми можемо розгледіти дрібний шрифт: «Ресурс фільтра до 300 літрів води, чого вистачає приблизно на 2 місяці». Виробник не вказує якість води і при цьому гарантує 300 літрів очищеної води, що досить дивно й практично неможливо. Чистота води в різних містах і районах різна, і постійно коливається. Так що висновки про цього виробника робіть самі.

Так, десь в Європі, такий би фільтр протримався і до 300 літрів, і навіть більше, але враховуючи, що методи підготовки води до використання у нас суттєво відрізняються, виробник повинен зазначити, що фактор якості води важливий для успішного використання фільтра.

Вибираючи фільтр, пам’ятайте про те, що перевірений виробник все ж краще, очищувачі невідомих брендів. Адже, незважаючи на недоліки цих фільтрів, компанії-виробники є лідерами ринку.

Порада від фахівця: необхідно перевірити очищену воду в лабораторії вже після покупки фільтра. Так ви зможете з’ясувати, чи дійсно фільтр справляється з очищенням.

Каламутна вода після фільтра

Якщо ви купили фільтр типу глека від відомого виробника, однак вода після фільтрації залишається каламутною, або ж гіркою, то, швидше за все, ви потрапили на підробку. Оскільки вітчизняні і зарубіжні виробники гарантують якість своїх фільтрів, і якість фільтрованої води.

Пити воду з неякісного фільтра ні в якому разі не можна, оскільки це може бути небезпечно для здоров’я. До того ж це дуже неприємно, коли у воді є каламутність або плаває сміття.

Гірка вода після фільтра може говорити про наявність у ній різних хімічних речовин, які нітрохи не роблять її безпечніше. Саме тому пити таку воду небезпечно.

При виборі фільтра глека типу необхідно приділяти увагу вибору надійного виробника, лише так можна вберегти себе від покупки неякісного виробу.

Дивитися відео фільм «Каламутна вода після фільтра»:

Author: Scooby