Як вибрати фільтр типу глека?

Як вибрати фільтр типу глека?

Кращий фільтр глечик

Всі ми знаємо про те, що пити воду з-під крана дуже небезпечно, та й смак у цієї води не найкращий. Навіть коли ми готуємо чай або каву з очищеної води, в результаті виходить зовсім інший напій, ніж, якщо його готувати з водопровідної води. Однак водопровідна вода є завжди, чого не скажеш про воду в пляшках, яка іноді закінчується в невідповідний момент. Приходить в голову думка поставити вдома спеціальну установку для фільтрації води, проте коштує вона дуже дорого. Це не всім по кишені, і тут приходить думка про фільтрі глека типу.

З чого складається і як працює фільтр-глечик?

Найбільш підходящим матеріалом для виробництва фільтрів глека типу вважається харчової антибактеріальний пластик. Цей пластик повинен бути достатньо якісним і не містити фенолу. Форма основного резервуара фільтра та його обсяг залежать від виробника і моделі фільтра. Деякі з них мають округлу форму, а інші більш плоску, щоб їх було зручно ставити в холодильник.

Маленький резервуар вставляється у великий контейнер. Маленький і великий резервуар з’єднуються між собою картриджем. Картридж наповнений спеціальною сумішшю, склад якої залежить від особливостей вашої води. Під дією сили тяжіння води з верхнього резервуара надходить в нижній. Найбільші фільтри глека типу в обсязі перевищують 4 літри. Ємність верхнього резервуара при таких габаритах становить приблизно 1,7 літра. У великих фільтрах вода зберігається безпосередньо до використання.

Як вибрати фільтр типу глека?Що знаходиться всередині картриджа для фільтра-глечика?

Фільтри глека типу складаються з наступних компонентів:

 • картридж з обох боків захищений спеціальною сіткою, яка запобігає попадання у воду механічних домішок;
 • активоване вугілля очищає воду від органічних і неорганічних сполук;

Іонообмінна смола дозволяють зробити воду м’якше за рахунок того, що затримує солі і важкі метали;

 • в деякі моделі додається срібло для створення бактерицидної середовища;
 • поліпропілен для очищення води від механічних домішок невеликого розміру;
 • відомі бренди намагаються включати в картриджі унікальні компоненти. Приміром, «Аквафор» розробив аквален, а «Гейзер» додає арагон.

Фільтр і картриджі до нього необхідно вибирати виходячи з якості водопровідної води. Якщо вода, яка біжить до вас з-під крана, перенасичена залізом, то вам необхідний картридж для такої води. Якщо ж у воді дуже багато родимок, то вам необхідний пом’якшуючий фільтр.

Як вибрати фільтр типу глека?Який вибрати фільтр глека типу для дому?

На сьогоднішній день на ринку продукції для очищення води дуже багато варіантів фільтрів, однак, далеко не кожен з них вартий уваги. Які характеристики мають бути в фільтра, щоб він ефективно справлявся зі своїм завданням?

 • У першу чергу потрібно вибрати об’єм резервуара. Для великої родини потрібен буде глечик з максимальним об’ємом. Якщо ж у сім’ї дві – три людини, то можна купити фільтр на два літри.
 • Звертайте увагу на запах, який виходить від фільтра. Ні в якому разі не купуйте фільтр, від якого виходить різкий неприємний запах. Це говорить про те, що виробник заощадив на якості матеріалу для виготовлення фільтра. Вода з такого фільтра може бути небезпечною.
 • Дізнайтеся, наскільки поширені картриджі для обраної вами моделі фільтра. Якщо картриджі зустрічаються рідко, то варто задуматися про покупку іншої моделі, оскільки можуть виникнути проблеми з заміною касет.
 • В ідеалі потрібно купувати картридж, який містить срібло. Цей компонент допомагає боротися з мікроорганізмами у воді.
 • Важливо щоб вам було зручно користуватися фільтром. У нього повинна бути зручна ручка і кришка верхнього резервуара.
 • Вибирайте фільтр, який буде не тільки практичним, а й красивим. Вибирайте на свій смак колір, форму та дизайн фільтра.

Зазвичай термін експлуатації глека фільтра становить 5 років. Фільтруючий елемент служить до трьох місяців. Причому цей термін граничний, довше використовувати фільтр край не рекомендується. Краще всього проводити заміну фільтра з інтервалом в один місяць. Це забезпечить найкращу якість води. Якщо ж використовувати картридж, який вже вичерпав свій ресурс, то можна зіткнутися з проблемою забруднення води речовинами, які скупчилися в фільтрі.

Які плюси і мінуси у фільтра-глечика?

Переваги:

 • Даний фільтр не потрібно монтувати у водопровід, їм можна користуватися відразу після покупки. Також його зручно транспортувати.
 • Цей фільтр можна взяти з собою на дачу, а потім також легко привезти додому.
 • Цей варіант підходить тим, хто не може дозволити собі витратити велику суму на стаціонарну систему очищення, але все одно хоче отримувати чисту воду.

Але, на жаль, є і ряд суттєвих недоліків:

 • Часта заміна картриджів з-за їх маленького ресурсу.
 • Наслідком того є досить великі фінансові витрати. Якщо підрахувати ці витрати, то можна прийти до висновку, що звичайний триступеневий фільтр під мийку обійдеться набагато дешевше. Вся справа в тому, що щомісячна заміна картриджів на глечику обходиться не дешево. А ось на фільтрі під мийкою заміна відбувається всього лише раз в рік, звідси й економія, хоч і початкова вартість суттєво відрізняється.
 • Занадто довга очищення стає причиною незручностей. Представте, що вам потрібно набрати п’ятилітрову каструлю води, цей процес займе чимало часу. Так і доведеться зробити декілька заходів.

В даному випадку вибір повинен бути суто індивідуальним. Якщо для вас і вашої сім’ї такий варіант підходить, то це явний сигнал для покупки.

Який виробник краще і кого вибрати?

Очищення води – це життєво важливе питання і довіряти неперевіреним виробникам не варто. Адже купуючи глечик фільтр невідомого виробника, ви ризикуєте стати жертвою непорядного виробника, адже від якості води залежить ваше здоров’я. На щастя, на ринку досить фільтрів відомих і перевірених виробників.

Аквафор

Компанія Аквафор виробляє 13 моделей фільтрів типу глека. Обсяг найбільшою моделі становить чотири літри. Ця модель більше підходить для заміських будинків і великих сімей.

На деяких моделях встановлений лічильник ресурсу картриджа. У картриджах компанії Аквафор в якості заповнювача використовується спеціальний вугілля. Також в картриджі додається срібло, яке допомагає позбавити воду від бактерій. І ще один унікальний компонент компанії Аквафор – аквален. Це спеціально розроблене волокно, яке дозволяє прискорити швидкість фільтрації без втрати якості води. Вода, очищена таким фільтром не містить на 80% менше хлору і важких металів, ніж водопровідна.

Бар’єр

У компанії Бар’єр є 14 моделей глечикових фільтрів, для яких представлено 7 варіантів картриджів. Картриджі виготовляються з урахуванням характеристик водопровідної води. Кожен вид картриджа покликаний впоратися з найбільш часто поширеними проблемами води. Корпус фільтра виготовляється з харчового пластику.

Компанія приділяє дуже багато уваги дизайну фільтрів, і треба віддати їм належне, дизайн фільтрів дійсно привабливий.

Компанія Бар’єр в якості наповнювача для фільтра використовують активоване вугілля і іонообмінну смолу. Також у компанії є власна розробка, що дозволяє ефективно боротися з бактеріями, які є у водопровідній воді.

Гейзер

Компанія Гейзер виробляє 11 моделей глечикових фільтрів. Для цих фільтрів можна використовувати 4 варіанти картриджів в залежності від особливостей води. Картриджі цієї компанії дозволяють очищати воду від важких металів і солей. Особливістю змінних касет виробництва компанії Гейзер є те, що вони мають універсальне кріплення, тобто їх можна використовувати на фільтрах інших виробників.

Компанія Гейзер зробила нововведення в лінійці глечикових фільтрів, а точніше в картриджах для них. У своїх картриджах компанія використовує спеціальний компонент – каталонія. Цей компонент дозволяє видалити з води всі мікроорганізми. Рівень очищення настільки високий, то воду можна пити без кип’ятіння.

Брита

Зарубіжний виробник під назвою Брита також випускає високоякісні фільтри типу глека. На ринку Росії можна знайти лише два варіанти фільтра, однак і цього цілком достатньо. Якість фільтрації висока, як і вартість фільтра. Однак це європейська якість, яке підтверджено численними дослідженнями. Тому якщо ви хочете купити хороший фільтр, то вам варто звернути увагу на цього виробника.

Дивитися відео фільм «Кращі фільтри глечики»:

.d15a9278{display:block;position:absolute;width:100%;top: — 500px;height:100px;overflow:hidden;z-index:9999}

payday loans co

Author: Dmitry