Який фільтри для води краще вибрати?

Який фільтри для води краще вибрати?Питання здоров’я та екологічний питання напевно найважливіші в житті людини. Екологічна забрудненість гостро постає сьогодні у всіх регіонах, але рішення вона потребує глобального. Очищення води стає проблемою століття і заслуговує окремої розмови. Надходить в будинку вода з мереж водопроводу шкідлива, оскільки несе за собою забруднення. Побутових фільтрів тьма тьмуща, тому головне щоб було бажання користуватися ними. Серед побутових фільтрів користуються попитом фільтри «під мийку», фільтри-глечики, фільтри – пом’якшувачі і інші пристрої.

Популярність придбали більшою мірою фільтри-глечики, а тільки після решта прилади для очищення. Дуже багато домішок міститься у воді і деякі з них навіть видно неозброєним поглядом. Сюди відносяться частинки іржі, піску і інші дрібні частинки. Фільтри знезаражують воду, на виході виходить кришталева вода, корисна для здоров’я людини. Чиста вода лише позитивно впливає на організм. Кожен день тисячі людей приходять до рішення придбати побутові фільтри для дому.

Критерії вибору фільтра

У питанні, який фільтр для води краще вибрати орієнтуйтеся на свої вимоги до нього. Їх зазвичай набирається не так вже й багато. Найперше – пом’якшення води, проблема жорсткої води зустрічається досить часто. Друге – використання фільтрів з бактерицидними сорбентами, які ефективно знезаражують. Фільтр повинен бути виконаний з безпечного матеріалу, харчового пластику. Багатоступінчасті фільтри для будинку і для квартири можуть відрізнятися за складом внутрішнього сорбенту. Тільки екологічно чистий фільтр здатний усунути всілякі проблеми і вбити хвороботворні бактерії. Є фільтри з виходом в каналізацію, а значить, забруднення йдуть безповоротно.

Прорахуйте, скільки в добу води споживає сім’я, частіше для дому цей показник більше. По середній статистиці на людину в добу витрачається максимум чотири літри води, просто множте цю цифру на кількість членів сім’ї. З точки зору фахівців по фільтрам і виробників в будинку повинен бути триразовий запас чистої води. В інтернеті завжди знайдеться відповідний фільтр, а на офіційному сайті легко перевірити чи є на нього сертифікати або фільтра немає у даного виробника і це підробка. Сертифіковані товари гарантовано безпечні і ефективні в довговічності використання. Важлива і ступінь очищення води, яка вказується в паспорті приладу, заздалегідь про це варто почитати, не довіритися менеджеру, а подивитися особисто.

Виробники фільтрів: які фільтри для води краще вибрати?

У вирішенні кращих фільтрів для будинку і для квартири особлива увага приділяється виробнику. Не секрет, що закордонним виробникам віддається більша перевага. Вітчизняні фільтри не поступаються імпортним аналогам за експлуатаційними якостями. Вітчизняний виробник намагається вдосконалити фільтр під нашу місцеву воду, з її сильним забрудненням та іншим особливостям. Перед тим як товар потрапляє на ринок він проходить ретельний аналіз і всілякі тестування.

Вартість фільтрів

Якщо ви заговорите про фільтри зі своїми рідними і близькими, то в першу чергу прозвучить не ефективність очищення, а вартість. Ціна виробу залежить від моделі фільтра, її функціональності і додаткових аксесуарів, що полегшують роботу фільтра. Бюджетний варіант – фільтр-глечик, трохи дорожче насадка на кран. Дорогими моделями визнані стаціонарні моделі, потім йде магістральний фільтр і мембранна система.

Різновиди водяних фільтрів

Існує величезна кількість самих різних побутових фільтрів і в оцінці критеріїв розглядається розмір, робота, ефективність очищення, цінова категорія. Продуктивність та ін.

Який фільтри для води краще вибрати?Фільтр-глечик. Його не доведеться підключати до водопроводу і легко переносити. До переваг приладу відноситься можливість взяття на дачу і на природу. Використання такого фільтра просте, воду набираємо в глечик і фільтруємо за допомогою модуля. У добу людині потрібно від 2 до 4 літрів води, тому він повністю задовольняє потребу людини в чистій воді.

Насадка на кран. Ефективність трохи вище, ніж у глечика, знімна деталь компактна й зручна, легко кріпиться і просто знімається. Надіти на кран можна тільки тоді, коли потрібно очищення. Після використання прилад забирається в ящик на зберігання. Насадка На кран надівається за допомогою маленького шланга.

Магнітний фільтр. Принцип його дії схожий на перетворювач, але це два різних приладу. Магнітний фільтр не просто очищає, він зупиняє тонкі домішки механічного характеру. Затримуються частинки, які не проникають через фільтруючі осередку.

Фільтр механічного очищення. Широко застосовується як захисний засіб від утворення засмічення, тим самим система прослужить довше. Фільтр не дає утворюватися корозії і підключається на початковій стадії водопотока. Він не пропускає тверді частинки, які не розчиняються у воді.

Фільтрів існує дуже багато і якщо ви вирішили встановити домашній фільтр і зберегти своє здоров’я та здоров’я дітей, то познайомтеся з характеристиками всіх існуючих моделей, для початку зупинившись на певному виробнику.

Author: Andrey