Хрещенська вода

Хрещенська водаСекрети і таємниці водохресної води вже давно розкриті, але не всі знають, як правильно використовувати отримані знання про велике диво, пов’язаному саме з водою. Чому ж до Хрещення у воді можна купатися, не боячись захворіти, чому саме 19 січня можна набирати воду, яка буде стояти дуже довго, не псується? Чому немає ні запаху, ні чого-небудь іншого в цей день у звичайній воді? Є безліч припущень, але вчені вже проводили дослідження, щоб довести хоча б деякі з них. І, здається, вони досягли успіху у своїх дослідженнях.

Згадуючи жарт про те, що будь-яка вода – трохи суп, не слід забувати, що в кожному жарті є частка правди. У воді живуть і розмножуються сотні видів мікроорганізмів, які при неправильному зберіганні рідини можуть її зіпсувати. Однак хрещенська вода може стояти кілька місяців і навіть років, залишаючись такою ж чистою. Поставте звичайну воду і помітите, що вона помутніла. Нюхати її навіть не варто – запах такий неприємний, що мало хто його стерпить. А ось та рідина, що була набрана Хрещення, залишається кришталево чистою.

Хрещенська водаАле давайте звернемося спочатку до фізичним властивостям. Це може здатися незвичайним, але насправді навіть властивості рідини змінюються в цей день. Оптична щільність змінювалася у будь-H2O, наближаючись до показників води, взятої з річки Йордан. Інакше кажучи, все, як у Біблії. Однак причина цього залишалася довгий час невідомою. Деякі містики стверджували, що саме 19 січня, на Водохреща, Сонце, Земля і центр Галактики шикуються в одну лінію. Вони відкривають шлях для енергії, яка в кінцевому підсумку наповнює воду на нашій планеті певною силою, змінюючи її структуру. Але як це відбувається, довгий час ніхто не міг пояснити навіть приблизно.

Коли змінюється структура води

Незважаючи на проведені дослідження, форма енергії, змінює воду, залишалася незвіданою. Спочатку вважали, що в усьому винне магнітне поле Землі. Що саме в цей день воно відхиляється від норми настільки, щоб змінити магнітні властивості води. А внаслідок цього зміни вона стає чистою, очищеної від шкідливих домішок. З одного боку це було дуже розумне припущення, але насправді з’ясувалося, що причина зовсім не в цьому.

Хрещенська водаОдин російський професор одного разу вирішив набрати води у свято Хрещення. Вона стояла дуже довго, але в кінцевому підсумку з нею нічого не трапилося. Після цього професор звернувся в інститут ядерних досліджень за допомогою. Там йому сказали, що за довгі роки дослідження нейтронних потоків було з’ясовано, що з 17 по 20 січня реєструється помітне зростання сили цих потоків, що виходять з космосу. Вони перевищували всі допустимі норми в 100-200 разів, але при цьому не чинили ніякого негативного впливу. Тільки позитивне – і це дуже здивувало вчених.

З іншого боку, багато хто вважає, що свята вода, набрана в Хрещення, несе користь будь-якій людині. І в цьому вони праві. Так, буває таке, що люди, які скупалися в ополонці, захворіли – але причин для цього існує безліч, починаючи з схильності до хвороб і закінчуючи тим, що деякі перетворюють процес обмивання у пиятику. Однак, щоб говорити про відсутність шкоди, потрібно сказати і про те, що є певна користь.

Особливості хіміко-фізичних досліджень

Потрібно вірити в те, що вода допомагає, для того, щоб вона насправді допомогла? Необов’язково, тому що насправді хрещенська вода – свята, якщо говорити про це з точки зору історії та релігії. Але вчені і тут не відстають. Вони виміряли рівні всього, що тільки є у воді, включаючи ЕМІ (електромагнітне випромінювання), а також кількість вільних радикалів, які впливають на кислотність води. У підсумку користь, яку несе вода, з’являється з-за зниження кислотності, збільшення м’якості води і особливого випромінювання.

Про нього варто поговорити окремо, тому що порівняння з іншими аналізами (не тільки води, але і людських органів) показало, що вода, взята в Хрещення, має особливу властивість: її електромагнітні хвилі збігаються з хвилями, які випромінюють органи здорової людини. Іншими словами, свята вода дозволяє відновити біоритми кожного окремо взятого людського органа, не вдаючись до ліків і хімікатів. Звичайна вода може вилікувати або допомогти в лікуванні серйозних захворювань.

Таким чином, користь води зрозуміла й очевидна. В Хрещення свята вода володіє особливою програмою, яка спрямована на зцілення. На відміну від звичайної води, яка не заповнена різними хаотичними структурами і домішками, та рідина, яка набрана 19 січня, залишається чистою і дозволяє кожній людині відновити свої сили і здоров’я. Тому пити святу воду не тільки можна, але і потрібно.

Дивитися відео фільм «Хрещенська вода»

Хрещенська вода – як забезпечити свою безпеку в ополонці

Хрещенська водаПовертаючись до купання в такій воді, нагадуємо ще раз: все це добровільно. Крім того, потрібно дотримуватися правил безпеки, не забувати про розтиранні і про те, що навіть невеликий мінус – це вже вплив на організм. Свята вода несе користь організму, вона вбирається в тіло, вона налаштовує його на вірні ритми, але якщо простояти мокрому на холоді, не витираючись і не одягаючись, то захворіти буде легше легкого. Тому, якщо 19 січня 2016 року ви вирішили знайти підготовлену ополонку і скупатися, то будьте готові до цього і візьміть з собою все необхідне. Крім того, не купайтеся в тих місцях, які не були спеціально обладнані: ймовірність отримати травму дуже велика.

Отже, підбиваючи підсумки, варто зазначити, що свята вода або хрещенська вода (в залежності від того, як ви звикли називати її), безумовно володіє деякими зціляв і омолоджуючим ефектом, який анітрохи не залежить від віри людини. У будь-якому разі, саме свята хрещенська вода цієї зими дозволить поправити своє здоров’я, і неважливо, чи збираєтеся ви в ній купатися, чи будете тільки пити її, а також вмиватися або вживати її, як звичайне ліки. Зі святом Хрещення православні!

Author: Alex