До чого сниться вода?

До чого сниться вода?

Сниться вода. Значення сну

До чого сниться чиста чи брудна вода? Чи Правда, що якщо ваші ноги уві сні промокли, то вас чекають хвороби? Якщо людині сниться чиста, але злегка блакитний вода – це передвіщає розчарування? Розглянемо найбільш поширені сни, пов’язані з водою і спробуємо розгледіти в них сенс.

Якщо людині сниться вода, то йому слід звернути свою увагу на те, що вона чиста чи брудна. Брудна вода – погано, а чиста, навпаки, добре. Це навіть якщо міркувати логічно. Чиста, прозора вода віщує добробут. Мутна, брудна вода попереджає про небезпеки і зміні світлої життєвої смуги на чорну. Пити брудну воду у сні – до хвороби, чистий – до великої удачі.

Так само про навислу загрозу сон попереджає про повінь. Переповнені ріки, не рідко, говорять про душевних хворобах. Якщо ж вода починає спадати, а річка повертається у своє русло, то небезпека мине сплячого і все страшне опиниться позаду.

Передвісником злиднів може стати сон, в якому людина намочив свої ноги. Однак, зі сформованих обставин можна буде знайти вихід, якщо діяти з обережністю і не пускати все на самоплив.

Про серйозну помилку сигналізує сон, в якому, людина падає в калюжу. Особливо погано, якщо вода в калюжі брудна. Після такого сну краще не вживати ніяких дій і відкласти вирішення життєвих питань на більш вдалий час.

Якщо людині приснився водоспад з чистою водою і він при цьому став гратися в ньому, то наяву його чекає взаємна любов. Так само подібний сон говорить про сильної пристрасті та уподобання.

Прийнято вважати, що чиста блакитна вода – хороший символ, але це не завжди так. Багато говорять, що подібний сон обертався для них сварками і чварами. Тому дане значення ніяк не можна віднести до позитивного.

Author: Maxim