Апарат для живої і мертвої води

Апарат для живої і мертвої водиУ сучасному житті у людини існує безліч різних апаратів. Це може бути як електроприлад, так і ручна машина, яка працює від енергії руху. Але це не так важливо, коли мова заходить про приладі, створеному спеціально для води. Можна багато вказувати на казковість перетворення водних ресурсів, але насправді цілком реально змінювати стан і набір молекул у воді таким чином, щоб вона змінювала свої властивості.

Ніхто не говорить про зміну фізичних властивостей – це було б занадто грубо, так і нагрівання рідини відомий дуже давно, щоб говорити про нього, як про щось нове. Тому немає ніяких сумнівів в тому, що обробка H2O на землі відома вже багато років. Але ось про живої або мертвої воді йде мова, коли ми згадуємо про обробку рідини? Всі пам’ятають, що в старовинних російських казках була вода цілюща і мертва, які володіють відповідними властивостями. Вигадка це чи ні, але за фактом вода в обох видах існує дуже давно.

Дивитися документальний відео фільм «Жива і мертва вода»

Про живій воді говорили ще в середині минулого століття. Те, що зараз називають иммунобактериями, корисними мінералами в чистому вигляді – все це було саме у воді живий, а не якийсь інший. Жодних йогуртів: всі пили тільки воду, а вона містила повноцінний набір поживних речовин та елементів. Сьогодні багато знають про те, що якщо харчуватися правильно, то можна схуднути або набрати м’язову масу. Але якщо пити правильну воду, то можна жити без їжі до 100 днів, а то і більше. Вигадки? Анітрохи.

Мертва вода в побуті

Апарат для живої і мертвої водиКласичний апарат для мертвої води – чайник, який служить для її нагріву. Так, без нагріву можна приготувати суп або чай, заварити каву з ранку або помитися. Але питання лише в тому, яка температура була в H2O. Доводячи воду до кипіння, ми фактично знищуємо всі мікроорганізми, які в ній містяться. І це зовсім недобре. Якщо раніше думали, що бактерії шкідливі, то тепер, коли виявили високий вміст в чистій природній воді корисних мінералів і організмів, кип’ятіння стало занадто негативним. Про мертвої або живої воді, в будь-якому випадку, можна прочитати і в казках, але щоб завжди бути здоровим, кип’ятити воду довше кількох секунд не можна.

Що стосується охолодження вже приготовленої води, очищеної або ще немає, то тут є декілька різних варіантів. Найпростіший варіант охолодження, заморожування. Не зниження температури до +4 градусів, на що здатний будь холодильник, але саме перетворення рідини в лід. За рахунок цього вона очищається від різноманітних забруднень, але при цьому не втрачає живих організмів, які всього лише заморожуються разом з водою.

Промисловий апарат для живої і мертвої води

Апаратів існує багато. Промислові і побутові морозильні камери, випробувальне обладнання, яке може запустити операцію охолодження до — 120 градусів і нижче, моделюючи стан атмосфери на інших планетах, але в будь-якому випадку результат один і той же: волога очищається. Відтанувши, основна маса води стає кришталево чистою, тому її можна легко пити. Логічно припустити, що при наявності інших апаратів для зміни температури і агрегатного стану рідини, можна довести, що тала вода «жива», ніж охолоджена кип’ячена.

Таким чином, коли розкриваються нові секрети цілющої рідини на планеті Земля, стає зрозуміло, що можна створювати універсальні «еліксири», які будуть продовжувати життя кожній людині на 5-10 років без хімікатів, медикаментів та іншого. Тому намагайтеся не вживати «мертвої» рідини, коли є можливість зробити відмінну живу воду.

Author: Sasha