Що буде, якщо пити дощову воду?

Що буде, якщо пити дощову воду?Використання автономної системи водопостачання необхідно для того, щоб забезпечити водою заміські будинки і дачі. Тобто в тій місцевості, де немає централізованої мережі водопостачання. Звичайно в місцевості, де немає централізованого водопостачання використовуються колодязі або басейни з привозною водою. Однак можливий варіант використання альтернативних джерел, якими є атмосферні опади.

За якої умови можна пити дощову воду?

В неочищеному вигляді дощова вода для пиття використовуватися не може. Для того щоб використовувати атмосферні опади в якості джерела води, необхідно облаштувати систему її збору, тобто встановити спеціальні резервуари, а також систему очищення отриманої води. Використовуючи фільтри для дощової води, ви можете бути впевнені в якості і використовувати її для господарських потреб.

Сьогодні люди вдаються до використання альтернативних джерел води так само часто, як і до використання альтернативних джерел енергії, зокрема сонячних батарей. Поки що такий спосіб економії обмежених ресурсів став популярним в Європі, однак він все частіше використовується і в Росії.

Що буде, якщо пити дощову воду?Питна вода з дощу – чи це можливо?

Система водопостачання, заснована на альтернативних джерелах, працює таким чином, щоб зібрати максимальну кількість рідини, а потім перенести її в накопичувальний резервуар. Використовувати отриману воду можна в різних цілях, зокрема, для господарських потреб. Для деяких потреб додаткова фільтрація води не потрібна, проте для душу або миття посуду очищення буде просто необхідною.

Для забезпечення очистки води необхідно провести монтаж фільтра в резервуар. Залежно від того, в яких цілях буде використовуватись дощова вода, встановлюється один або декілька фільтрів. Якщо ви збираєтеся використовувати воду для миття посуду, то може знадобитися система тонкого очищення. Якщо ж вода буде використовуватися для інших потреб, то, швидше за все, підійде і груба очищення, в ході якої з води видаляються тільки механічні забруднення.

Для встановлення накопичувальної системи дощової води необхідно використовувати спеціальні резервуари і труби водопостачання. Облаштуванням цієї системи повинен займатися фахівець. Окремо обговорюється питання встановлення фільтрів для очищення дощової води.

Дивитися відео фільм «чи Можна пити дощову воду»:

Яке обладнання необхідно встановлювати для очищення дощової води?

Фільтри для очищення дощової води практично нічим не відрізняються від фільтрів, які використовуються для очищення звичайної водопровідної води. В залежності від того, для яких цілей буде використовуватися вода, необхідно підбирати і фільтр.

Для очищення води від механічних забруднень необхідно використовувати фільтри грубого очищення. Такі фільтри допомагають позбутися від важких частинок у воді, шляхом пропускання її під тиском через сіточку.

У більшості випадків фільтрів грубого очищення недостатньо, а тому необхідно використовувати спеціальні фільтри для більш якісного очищення води в накопичувальному резервуарі. Фільтри тонкого очищення, що дозволяють видалити з води не тільки механічні забруднення, а й розчинені речовини, які її забруднюють. Вживання такої води в їжу не обговорюється, а ось для побутових потреб вона цілком підійде.

Як правило, фільтри тонкої очистки використовуються спільно з фільтрами грубого очищення, використання останніх дозволяє значно продовжити термін експлуатації фільтрів тонкого очищення.

Звичайно ж, пити дощову воду навряд чи вийде, навіть якщо вона очищена. Однак вдатися до використання альтернативних джерел водопостачання ви можете значно заощадити кошти, а також врятувати природу.

Вибір фільтр здійснюється в залежності від типу ємності, а також системи, з допомогою якої відбувається збір води.

Author: Elena