Шунгитные фільтри та особливості їх застосування

Шунгитные фільтри та особливості їх застосуванняОнезьке озеро дуже славиться своєю чистою і м’якою водою. Така вода в цьому озері завдяки шунгіту, який є природним каменем. Він допомагає очищати воду від різних забруднень, а також від мікроорганізмів, які можуть заражати її. Він прибирає солі жорсткості, що робить воду значно м’якше. Люди, які живуть у цьому регіоні, можуть пити воду без будь-яких побоювань, що вона може виявитися забрудненим. Адже вони знають, що в цьому озері вода абсолютно чиста.

Особливості шунгита

Шунгіт може очищати воду не тільки від різного роду забруднень, солей жорсткості, але і від домішок заліза, міді, марганцю, а також від хлору. Крім того, цей мінерал вбиває яйця гельмінтів, повністю знезаражує воду, також видаляє з неї запах або каламутність. Ви не відчуєте присмак у воді, яка очищалася шунгита фільтром.

Сьогодні шунгитные фільтри дуже поширені, оскільки людям відомі їх властивості. Однак даний камінь, який створила і подарувала нам природа, може бути корисним для лікування деяких захворювань. Зокрема, він може наситити воду солями магнію, кальцію або іншими корисними речовинами. Людина потребує таких мікроелементах, оскільки вони необхідні для життєдіяльності. Причому фільтр може збагатити воду цими мінералами саме в тій кількості, яка необхідна людині. Також ця порода є унікальною в своєму роді, оскільки в її складі містяться фулерени. Це особлива форма вуглецю.

Саме завдяки наявності такого вуглецю у складі мінерального каменю він може допомогти вам вилікувати деякі хвороби. Зокрема шунгіт застосовується для лікування таких хвороб як алергія, для лікування людей, які хворіють на астму або бронхітом, він допомагає від анемії, також він корисний для тих, у кого є дефекти шкіри та цукровий діабет. Ви можете лікувати за допомогою даного мінералу захворювання порожнини рота, захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання пов’язані з печінкою, а також з нирками.

Загалом, за допомогою даного мінералу можна лікувати мало не будь-яке захворювання. Він навіть може боротися з випаданням волосся або лупою. Властивості цього мінералу унікальні і мало де можна знайти що-небудь подібне, крім того, це натуральний камінь, тому побічних ефектів не буде.

Шунгитные фільтри та особливості їх застосуванняШунгитные фільтри для очищення води

Деякі фахівці настійно радять купувати фільтри з шунгита. Адже вода, очищена за допомогою шунгитного фільтра, є корисною для здоров’я, і потужний ефект від цієї води ви відчуєте практично відразу після початку вживання. Вона має приємний смак, також її властивості не зникають навіть після кип’ятіння води. Це вода підходить для приготування їжі, з неї можна робити різні лікувальні настої або заварювати чай. У всіх цих випадках вона буде залишатися смачною, і головне, вона буде корисною для вашого здоров’я.

Для очищення води можна використовувати спеціальні шунгитные фільтри або ж використовувати самі шунгитные камені, які потрібно буде занурювати у воду.

Але якщо ви хочете приготувати шунгитную воду в домашніх умовах, то вам необхідно налити чисту воду з-під фільтра в емальований або скляний посуд. Ви можете використовувати для очищення такої води дрібний шунгіт, який має невеликі розміри, він схожий на щебінь. Його необхідно близько 100 г на 1 л води. Вода повинна настоюватися протягом 30 хвилин, саме після цього в ній загинуть практично всі бактерії, а також інші мікроорганізми. А якщо настоювати воду протягом трьох діб, то воно набуває лікувальних властивостей.

Якщо ви готуєте цілющу воду, то вам необхідно бути обережним з нею. Після того як вона настоїться, рідину необхідно перелити в яку-небудь іншу ємність. Однак намагайтеся робити це акуратно, не збовтуйте воду.

Зауважте, що час настоювання води залежить від того, наскільки великі або дрібні у вас камінь. Якщо ви використовуєте камінь дрібних розмірів, то настоювати воду в ньому необхідно менше. Наприклад, муляри розміром 12 см буде необхідно наполягати близько 2 діб. І вже після такого часу настоювання вода придбає цілющі властивості.

Дивитися відео фільм «Шунгитный фільтр»:

Наскільки часто потрібно змінювати шунгитные камені?

Для очищення води ви можете кожен раз використовувати один і той же шунгіт. Необхідно спеціально підготувати камені для початку очищення. Для цього необхідно буде промити мінерал у розчині оцтової кислоти. Причому проводити дану процедуру необхідно не частіше, ніж раз у півроку. В інший час ви можете просто настоювати воду на шунгіті, а після помістити їх знову в чисту воду і проводити процедуру заново.

Якщо ви купили собі шунгитные фільтри, і тепер можете вільно отримувати шунгитную воду, то вам, напевно, цікаво, в яких цілях її можна використовувати і як це робити правильно. Саме про це ми і поговоримо.

Наприклад, якщо ви хочете використовувати цю воду для профілактичних цілей, то вам необхідно пити щодня по кілька склянок. Рекомендується пити від одного до 3 склянок води в день.

Однак зауважте, що вживати постійно шунгитную воду не варто. Краще вживати її протягом 2 тижнів поспіль кожен день, а потім знову пити звичайну очищену воду. Так ви зможете адаптувати свій організм до впливу шунгита, і при цьому не наткнутися на неприємні наслідки.

Шунгитные фільтри і вода, відфільтрована ними для лікування хвороб

Також шунгитная вода може використовуватись людьми, які мають різні захворювання шлунково-кишкового тракту, або простудні захворювання. Вона використовується для лікування опіків або лупи і випадання волосся. Однак перш ніж використовувати таку воду, необхідно порадитися з лікуючим лікарем. Адже ви не можете знати, як на вас відіб’ється вживання такої води.

Також з шунгитной води можна готувати спеціальні компреси. Їх можна прилаштовувати до порізів, опіків або мозолів. Шунгіт допоможе вам швидше вилікувати рани.

Author: Sasha